• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

DeletedUser36107

Guest
Dneska mi už vymazal cez 2 príspevkov a všetko bola pravda takisto ich mazal aj hráčovi paul castelano... ;) A vymazal mi aj moju tému :D Sm vedel, že ju vymaže :D

PS: Miloš tam nieje ;)

Tak Bash bez Farm limitu se dá hrat taky, i když to není standartní, ale nevádí to. Speedy na CZ nehraji, jen vždy se podívam jestli je dodrženo nastavení.

Neccheš byť admin? :DD
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34582

Guest
Dneska mi už vymazal cez 2 príspevkov a všetko bola pravda takisto ich mazal aj hráčovi paul castelano... ;) A vymazal mi aj moju tému :D Sm vedel, že ju vymaže :D

PS: Miloš tam nieje ;)

Je tam s iným nickom....a pravdu nechápe každý čo už :(

Lidičky ... zistil som, že v hre nieje začiatočnícka ochrana :D tak toto je už teda fakt moc...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser36107

Guest
je tam toto no... :DD

Začátečnická ochrana: 60 minut

a v štatistikách to pre istotu neni :D
 

DeletedUser34582

Guest
NJ :D a 0,2 vesky na hráča...na bashe a na bashe bez farm limitu....a k tomu bez začiatočníckej ochrany :D :D
 

DeletedUser

Guest
Jedna věc, kterou jsem se naučil na speedech je ta, že někteří se pro úspěch prostě rodí. Takže jsem neměl na výběr, když šlo o to být skvělý. Jsem prostě úžasný. Nechci znít namyšleně, ale mám podezření, že ať mi do cesty vejde jakákoliv špatná věc, budu vždycky úžasný. Protože tak tyhle věci pracují. Jsem boží.
 
Nahoru