• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

DeletedUser

Guest
Jedna věc, kterou jsem se naučil na speedech je ta, že někteří se pro úspěch prostě rodí. Takže jsem neměl na výběr, když šlo o to být skvělý. Jsem prostě úžasný. Nechci znít namyšleně, ale mám podezření, že ať mi do cesty vejde jakákoliv špatná věc, budu vždycky úžasný. Protože tak tyhle věci pracují. Jsem boží.


Kedy ideš na speed presvedčíme sa o tom ;)))
 

DeletedUser

Guest
mirikku mirikku mirikku, ty velbloude z Jižní Ameriky, tebe a tvoje "3s a ked je lama tak neuhne" bych sejmul i pod vlivem heráku.
Řekni, kdy a kde a dostaneš jak za mlada i když jsem speed nehrál pěkně dlouho :rofl
 

DeletedUser36070

Guest
Gulliver64 nebo GulliverCZ , ale poslední dobou téměř nehraji.

Škoda že tam nechodíš, už mi chybělo jak jsi brečel že mám scripty a podobně, strašně moc jsem se ti smál :cry

Tak přeju všem ať to ve školičce a práci klape :cool Hlavně ať se naučí novcek plánovat speed kola, ať ty závisláci jako je rks a spol můžou hrát.
 

DeletedUser34582

Guest
Díky Fcéčko, ale toto je skôr na úprimnu sústrasť :( :D:D:D ale občas sa možno uvidíme cez nejaký výkend ak zastihnem niečo kratšie :)
 

DeletedUser34582

Guest
:D to záleží s akým stupňom začínaš :p aké sú barbarky....aká je rýchlosť jednotiek...typ speedu(bash, cat ,blesk...) rýchlosť speedu...stupeň barbariek, či vystaváš vesku na max atd. atd. :D
 

DeletedUser

Guest
největší frajer, jakože za hodinu a půl mít fullku jde jen se scripty PREJ.
a ty jsi kterej? určitě už máš 45. nick, ale jinak jsi "jednička", že?

už aby tu byla verze 9 . tam už vám, chronickým měničům nicků, bude definitivně odzvoněno! což je, myslím si, ku prospěchu hry a speedů zvlášť.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru