• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

DeletedUser30368

Guest
Co s ním v souladu není? Kravky nekomunikoval, tak jsem odešel... a myslím, že moc vybojované to nebylo...bojovalo se tam dost málo.
 

DeletedUser34582

Guest
:D s kravkáčom je vždy sranda, len ho treba pochopiť :D s ním musíš komunikovať trochu inak :D v preklade chvastať sa :D Minule mi len písal, že už stava šľachtu atd. :D je to ... :D:D:D

edit: nechcem vŕtať, ale tantalena bol vraj vyhodený tak nepíšte, že odyšiel :p Takto by si niekto myslel, že sa na nás vykašľal :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34582

Guest
:D bol som doteraz :D :p

Mám otázku....aká je pravdepodobnosť, že pri práve prebiehajucom speede dosiahnem za čas 1 hod a 45 min. armu 2500 sekier 1000 LK a 120 baranidiel a 2500 bodov s tým, že už mám off rank 1500 ? :D

a hrám bez podvodov D

edit.... ešte 500 kopii :D
 

DeletedUser34582

Guest
MI chceš tvrdiť, že toto dáš bez farm bota ? s veskou L2 ? :D a s 1 veskiu na hráč a :D
 

DeletedUser30368

Guest
Ano :D, ale já hraji deff na speedech :D...off to dám, ale pak mne někdo vymlátí :D...
 

DeletedUser34582

Guest
:D Zelíčko koľko takých speedov ako teraz beží si hral ? :D

alebo inak ... koľko deff dáš za hodinu a 45 min. na takomto speede :D

Inak fakt neviem :D človek nehra speed 2 týždne a zabdne hrať :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru