• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

DeletedUser

Guest
No asi hodně vyčůraně :D zezačátku jsem byl v nějakém kmeni, který ta moc nestál, ale držel jsem se 3. a poté jsem byl v kmeni s kravkym, kde mu předal vesnice soukmenovec a poté jeden hráč kravkyho ničil a s ním jsem založil kmen a ještě s jedním...oba skončili, tak jsem se přidal k hráči se kterým jsem měl DoN a který byl druhý :D...to je asi vše :D

fcéčko i já sme dostali ban mimochodem...
 

DeletedUser

Guest
#2470 12-944 MiniBash
Start: Úterý, 18.9.2012 15:00
Konec: Úterý, 18.9.2012 15:45

nezhoduje se, chápu menší úpravy, ale bash se dvěma vesnivema... :)
 

DeletedUser36167

Guest
Megáčik, chcel by som ťa poprosiť aby si blokáciu neriešil na fóre. Je mi to síce veľmi ľúto ale na fóre si s týmto nepomôžeš :)
 

DeletedUser34582

Guest
Ale tak myslím, že môže napísať začo ju dostal :p je zakázane zverejňovať ju a rozoberať postupy, ale nieje zakázané napísať začo :p

Kravkáč.... Aký nick mal fcéčko ? Nevšimol som si :)
 

DeletedUser34582

Guest
To nič, ale nieje zakázane vedieť to aby sme sa vyhli bnom v budúcnosti :)
A pri botteroch by ste si mohli švinúť a nie dosiahne 3 vesky a 18.000 bodov a vtedy dostane BAN ....kde je logika ? Medziyým zabral trovh aktívnych hráčov, ktorý bohužial niesu rýchlejší ako stroj.
 
Nahoru