• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

DeletedUser30368

Guest
Hodně mi chyběla v nastavení zmíňka kolik ubírá šlechtic :( Jsem si udělal mince na vláček a zabral mne hráč s jednou šlechtou, kterou bych mu v klidu sundal, když by mi nezabral vesnici na dva útoky :(
 

DeletedUser34582

Guest
:D počuj Ty do školy nestávaš ? :D :D na speede som nebol od začiatku školského roku :D :D

hraje speedy niekto "normálny" ? :D
 

DeletedUser35385

Guest
Hodně mi chyběla v nastavení zmíňka kolik ubírá šlechtic :( Jsem si udělal mince na vláček a zabral mne hráč s jednou šlechtou, kterou bych mu v klidu sundal, když by mi nezabral vesnici na dva útoky :(

stava sa. Ja som sa niekedy tiez chystal na rozne akcie a nakoniec tuk. Ovela slabsi ma dal dole ako nic:rofl mi lamy nemame sancu byt dobry:rofl
 

DeletedUser30368

Guest
Já měl velmi velkou off a našetřeno na 4 šlechty, ale on mne dostal jednou...mohl být pár minut pod kytkama, kdybych věděl, kolik šlechta ubírá :D
 

DeletedUser32568

Guest
Našla by se tu nějaká dobrá duše, která by mi sehnala kontakt na Fcéčka ? :)
 
Nahoru