• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

DeletedUser34952

Guest
http://www.divokekmeny.cz/sds_ranking.php?type=player&round_id=3047

Chlap, mal celoživotný luck :shout 3 sekundy pred poslednou šľachtou skončil speed.. :(


:D sa hanbi... robiš tu zo seba veľkeho hrača ale nepriznaš sa že 10 minut pred koncom si mal 5 tisic a že ti dali svoje dediny hrači aby si vihral pretože si žobral aby ti ich dali ... :DDD aj tak to nestačilo ...keby si hral normalne a porazil mám v pohode ale znížiť sa k tomuto úbohosť :D ešte aj mne si písal nech ťa nehám vihrať ja som ti odpísal ,že môžeš vihrať ak budeš lepší hráč a ty nie že by si hral poctivo ale žobral si dediny od iných hráčov a na fóre tu vkladáš príspevky aký si "king" smiešne a zároveň smutné :D
 

DeletedUser34582

Guest
Neje tu prítomný niekto zo speed teamu ? :D bash medz 15:00 a 15:15 :D bojová úloha prosím :D hral by som s touchpadom či jak sa to vola :D :D
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
To v současnosti nelze udělat- prostě speedy od určité doby by správně měly jít po sobě tak, jak následují jejich čísla. Je to takové pravidlo, které bylo pro českou jazykovou verzi zavedeno.
 

DeletedUser34582

Guest
V preklade do našej reči...blbosť :(
Škoda...taký speed vždy potešil :) najmä keď na dlhé nemám čas a ani chuť :D bez myšky sa nedá :(
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Já vím, že v době, kdy jsem byl zástupcem speed admina, jsem něco takového občas vymyslel, ale brzy poté mi to bylo zakázáno stejně jako další změny v již nastaveném programu, které za mě někdy byly vynucené brzkým koncem speedu apod. A od té doby co se nenastaví podle pořadí, to už by se do programu vkládat nemělo.
 

DeletedUser34582

Guest
Je to blbosť...tým sa obmedzil aj výber speedov...keďže nemôžu byť speedy na udržanie niečoho určitú dobu...
a k tomu keď su speedy nastavené na takú dobu dopredu alebo podobne :/ je to škoda, ale čo už :)

Na speedoch je lamač stále ? alebo kto je ten čo je prvý na tom čo beží ? nejaký ....Je suius...atd či tak nejak :D a obrázok v profile jak lamač :D
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Druhy speedů byly omezeny dalším nařízením, a to, že každý speed, který skončí dříve než 6 hodin po startu, nebude odměňován. Čímž téměř zmizely klasické české CATy, které měly šestihodinový strop a vítězil hráč, který jako první dostavěl vesnici.
Jinak to jde řešit třeba tím, že by byly nastaveny po speed s nepředvídatelnou krátké MiniBlesky, které by se prodloužily v případě, že by speed skončil brzy, než se předpokládalo. Ale v praxi je to téměř nepoužitelné.
 
Nahoru