• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
to je sice pravda, ale taky jsi šel proti dohodám, tak to opět nelze počítat jako regulérní - kdyby všichni od začátku věděli, že jsi nepřítel, odcházel bys poražený Ty
EDIT: ono tam možná ani nezafungovala komunikace s ruskou speed adminkou, ale je to dávno a už si nejsem jistý, jestli jsem tenkrát o ban žádal nebo ne
 

DeletedUser37926

Guest
A jakoupak dohodu? :D řeknu vám jaký byl trening :D každej stavěl jen budovy armáda nulová a ti co něco měli dostali :DDD ano to jsou treningy jen stavet budovy z lvl 3 :DDD
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Milane, všichni to věděli, že je nepřítel, však jsme byli v kmeni RU. ;)
 

DeletedUser37926

Guest
žádná taková dohoda nepadla :D a azbuku? je to samá jako v cz to máš mít už najetý automaticky i kdyby tam byla arabština či něco jinhé :D promin ale ty co vzdy napíšeš to je opravdu až moc k smíchu :D
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Taková dohodla padla, ostatně to byl jeden ze základních důvodů, proč trénink pořádat.
K smíchu je naopak Tvá věta s arabštinou. Na arabských DK je totiž vše zrcadlově převrácené, a tak to bylo těžké i pro mě, když jsem tam jednou šel a umístil se přesto na 3. místě. Protože když je všechno obráceně a nečitelné, člověku trvá si na to zvyknout.
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
tantalena: Tak uznej, že na něj nemáš, ne? Já to taky již několikrát uznal, když jsem dostal klepec, ale další speed už to dávno neplatilo a šli jsme do toho znova oba od začátku ... Osobně si myslím, že nepovolené scripty používá, ale pochybuji, že něco používal na ruském tréninku, když jsem i já dostal ban pro nic za nic, tam to mají totiž mnohem lépe hlídané. ;)
 

DeletedUser37926

Guest
K smíchu jsi ty protože je nečtu na co klikám :DD já bych ty kmeny mohl klikat poslepu jak to mám najetý :DD
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
tantalena: Tak uznej, že na něj nemáš, ne? Já to taky již několikrát uznal, když jsem dostal klepec, ale další speed už to dávno neplatilo a šli jsme do toho znova oba od začátku ... Osobně si myslím, že nepovolené scripty používá, ale pochybuji, že něco používal na ruském tréninku, když jsem i já dostal ban pro nic za nic, tam to mají totiž mnohem lépe hlídané. ;)

Nic takového uznávat nebudu, jsem lepší hráč než Suis a tím to pro mě končí.
 
Nahoru