• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

DeletedUser37926

Guest
Ano protože jsme stejný a bráchové tim to možná bude? :rofl:king:king:yeah:yeah
 

DeletedUser

Guest
Já se nemám potřebu hádat, ale když nic nevíte, tak mlčte. Kozmicz píše jako kdyby rozuměl všemu, ale občas by měl radši mlčet, protože neví co pouští ven a co ne.
A opravdu mě vadí, že mě někdo zablokuje, asi si půjdu hodit mašli, bez této hry nedokážu žít, to je opravdu jednání :rofl:rofl


A karty si nechte na fotbal, tady se má banovat už jsem měl mít dávno ban, nechápu Vás co Vám je :-D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
[SPOIL][/SPOIL]

Ano plno keců ale čin žádný. tak přijd na speed poraž nás a pak řekní jak si dobrej a my špatný. vem si k sobě aspon 40 lidí pak se vám to možná podaří. A to že mi defoval fcéčko ze stejneho niku jako já jen nehrál a ty jak troska zaůtočíš se šermama a lehkou orpavdu bylo jasný kdo utočí :D a pak Nedokáže ani uhnout a časnout :D Ano Milane jsi nejlepší. proto si vždy za náma :D:rofl:roflnavíc jsi to byl vždy ty kdo na turnaje prosil Dadame a fcéčka na kolenou aby šli pomoci. Já to nebyl ty jo :D . Opravdu bych se chtěl chovat jak ty každého prosit na kolenou pojd nám pomoci :D

K tomu speedu: Nebýt té deffky, porazil bych Tě hned. Stačily by jenom ty LK, třeba na první útok šermíři, aby vyčistili vesnici od případných kopiníků, kterých jsi možná pár měl ze svého. A jak jsem říkal, v pravidlech je, že je zakázáno použít účet výhradně pro potřebu jiného účtu ( tedy když je od začátku jasné, že ten účet bude jen deffovat nějaký jiný účet, nebo že ten druhý účet po určitě době zabere první účet ).
Českých reprezentačních zápasů by se měl účastnit každý dobrý český speedař, který je o to požádán. Naopak jsi to byl právě Ty, kdo na nich neustále působil potíže.

Je to pořád dokola...

reakce na 20315
( Tantalena
takovýho jako ty nechce mít na skype nikdo, rozumbrada
Je vidět že se chceš vetřít do admin teamu, až tam budeš, řekni rozjedu farmboty
)

Jestli někdy budu zástupcem speed admina, tak klidně poměříme síly. Upozorňuji, že řada lidí to už zkoušela během mé minulé éry na tomto postu a nesnáší mě za to dodnes, protože samozřejmě nevyhráli :D
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Tantaleno, ty se porážíš sám sebe, takový sele na porážku, už jen tím co píšeš, si ***** do huby :)

Biblos dej mi ban uz prosím
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Českých reprezentačních zápasů by se měl účastnit každý dobrý český speedař, který je o to požádán. Naopak jsi to byl právě Ty, kdo na nich neustále působil potíže.

Tak mi tedy prosím vysvětli, proč jsem se já nemohl zúčastnit, když mohli reprezentovat mnohem horší hráči, kteří ani neumí farmit?
:shock
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Mimochodem, prosím Biblose, Huga a případně jiné, aby žádné příspěvky mířené aspoň teda vůči mně nekartovali, i kdyby v nich byly vulgarity ( stačilo by to řešit vyhvězdičkováním apod. ). Není důvod, já to neberu tak silně jako možná někdo jiný. Díky.
 

DeletedUser

Guest
Poslední otázka.
Proč Tantaleno nehraješ na svém účtě za své jméno? Protože je vyloučen?
Kdo porušoval pravidla ty kašpare?:D:D:D:D:D:D:D:D
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Českých reprezentačních zápasů by se měl účastnit každý dobrý český speedař, který je o to požádán. Naopak jsi to byl právě Ty, kdo na nich neustále působil potíže.

Tak mi tedy prosím vysvětli, proč jsem se já nemohl zúčastnit, když mohli reprezentovat mnohem horší hráči, kteří ani neumí farmit?
:shock

KTERÝ JE O TO POŽÁDÁN
Důvody Ti byly sděleny - vytváření rozbrojů v týmu.
 
Nahoru