• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

DeletedUser23979

Guest
Poslední dobou běžné....ale, když jsem chtěla nějakou kompenzaci, tak to neeeeee.....
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Není důvod cokoli kompenzovat.
A co se týče dneška, podle mě byl nějaký update, díky kterému došlo k výpadku.
 

DeletedUser23979

Guest
Milane ještě ty. Ty dobře víš co znemenají minuty, vteřiny na speedu. To není hodina. A když jdou útoky, kterí mají dopadnout(a dopadnou), a speed nefunguje. Docela jako problém. Pak to se dá přijlásit a jenom tabulky.
 

DeletedUser31120

Guest
Jak řekl Milan byli výpadky kvůli update ... apod.. nic jinýho řešit nemusíš Majko DK Team za to nemůže piš přímo na INNO
 

DeletedUser23979

Guest
Nakonec mi to nedalo a přihlásila jsem se....a když viděla Poláky....nu..podívejte se sami...sice o fous ale dali jsme to :hi
A možná šachlíkj, by něco mohl něco napsat, páč bez mých bodů by tam nebyli, ikdyž říkal, že neumím hrát...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Já vím, že je nepříjemné, když nějaký update nebo jiný problém přeruší speed. Ale bohužel se s danou skutečností musí vyrovnávat všichni a za zcela absurdní považuji žádosti o navrácení prémia. I při minimální délce se jedná o poměrně malých 30 PB za relativně dlouhé 3 dny. Takže i kdyby nešel celý speed, 6 hodin ze 72 je malá část a zbylých 66 hodin poskytuje dostatek času ke hraní speedů.
 

DeletedUser

Guest
Sem chodit a číst ty bludy, co tu píše ta loutka na provázku, je něco hrozného*:mocking
 
Nahoru