• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

DeletedUser

Guest
ve speedech jsem začátečníkem, hrál jsem teprve 3 :D Byzanticy, taky si tě odněkud pamatuji, ale nevím odkud. Z s28? Možné to je :)

Byzon jsme ti říkali, už vím :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Nakonec mi to nedalo a přihlásila jsem se....a když viděla Poláky....nu..podívejte se sami...sice o fous ale dali jsme to :hi
A možná šachlíkj, by něco mohl něco napsat, páč bez mých bodů by tam nebyli, ikdyž říkal, že neumím hrát...

Já nehrál, nemůžu komentovat. :D
 

DeletedUser31120

Guest
Děkuji za pěkné ocenění nejlepšího hráče týdne Kozmi :) a děkuji Lady za krásné speedy o víkendu

s pozdravem Machine Gun Kelly
 

DeletedUser37822

Guest
Děkuji za pěkné ocenění nejlepšího hráče týdne Kozmi :) a děkuji Lady za krásné speedy o víkendu

s pozdravem Machine Gun Kelly

že ti nie je hanba , dobre vieš akým spôsobom si podvádzal, a že vraj o tomto spôsobe podvádzania aj najvyššie vedenie vie tiež, zatiaľ na súčasnú hru dvoch hráčov v jednom čase na jednom účte bohužiaľ nie je spôsob odhalenia a postihu, s kým si na účte hral je zrejmé z toho, koho profil kopíruješ , jasné nemám dôkazy a tie čo mám sú nepoužiteľné, takže to tu pravdepodobne niekto zmaže

nie si najlepší hráč, si len najúspešnejší podvodník :)

s pozdravom just opposition
 

DeletedUser31120

Guest
Tak co kdo se chysta na vikend na speed nekoho k sobě hledám ?

Romano vim kdo jsi a teď ti k tomu co si napsal řeknu se scriptama nehraju to hrajou jen moji kamarádi za druhé na účtě hraju sám protože kámoš už moc nechodí a za třetí co se týče kopírování jména tak to nekopíruji tento týpek je MGK toho asi neznáš tak nevím o co ti jde vyhrát se dá i bez scriptu ale proč ti to říkám ty to ani nevíš lovu zdar
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Byzanticy

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
MGK je BOSS, jinak jsem nemocný, takže budu na speedech snad pořád :p
 

DeletedUser37822

Guest
kto hrá speedy, tak dobre vie, že kto doteraz mával v profile MGK



default.jpeg

a kto je MGK, viem práve od neho :)

používanie scriptov u teba som ani nespomínala, tak čo sa nimi tu oháňaš, je zbytočné tu písať že používaš len tie, ktoré prešli sitom banov, ktoré si odkrútili tvoji kamoši, si obyčajný pokrytec, hráš sa tu na čistého , kamoši to aspoň priznali , resp. niektorí su radšej ticho

na učte si nehral sám, písala som si v tom čase cez skype s dotyčným, pochválil sa mi s tým, na otázku , či sa nebojí mi písať také veci, odpovedal že o tom, že sa to dá, hlavný administrátor Kozmicz vie, skype komunikácia však dôkaz nie je, tak je to tu zbytočné dávať

a k nicku romano ja sa zaň neskrývam, ten mám tu na fóre ešte z čias , keď som speedy nehrala, tak si tu nebudem vytvárať ďalšie
 

DeletedUser31120

Guest
Nicky nekopiruji a hral sem sam boha ale ty to nedokazes pochopit coz je hrozny romano rikala si ze jsem bonzak ale ja nejsem nic sem ti neudelal a uz to nebudu resit
 
Nahoru