• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Nepřekrucuj to.
Chvilku na začátku jsi byl proti němu, ale postupem času ses stal spokojeným s jeho návrhy, protože téměř vymizely Miniblesky a máte prostor sbírat prémium. Jeho speedy podporuješ spolu s dalšími lidmi víc než ty moje. Tak nevím, jaký problém zas máš.
 

DeletedUser31120

Guest
Nezapomeňte se zase hádat. :blush

Na nervy jsi mě rozhodně nelezl jen ty ...
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Nepřekrucuj to.
Chvilku na začátku jsi byl proti němu, ale postupem času ses stal spokojeným s jeho návrhy, protože téměř vymizely Miniblesky a máte prostor sbírat prémium. Jeho speedy podporuješ spolu s dalšími lidmi víc než ty moje. Tak nevím, jaký problém zas máš.


Poněkud nechápu tvé neustálé narážky, to že je relativně víc lidí spokojeno s Lamačovími návrhy víc než v době kdy si dělal návrhy ty, to opravdu není chyba Lamače ale jen tvoje, i když chápu že je jednodušší obviňovat a neustále rýpat do všech ostatních, než se zamyslet jestli jsem nedělal v něčem chybu sám.

I když vlastně promiň, ty chyby nikdy neděláš, jsi nejlepší a jen ty jediný víš nejlépe co je pro všechny ostatní dobré.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser34317

Guest
Relativně více? Vždyť tu chodí jen relativně žádní hráči :rofl
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Nepřekrucuj to.
Chvilku na začátku jsi byl proti němu, ale postupem času ses stal spokojeným s jeho návrhy, protože téměř vymizely Miniblesky a máte prostor sbírat prémium. Jeho speedy podporuješ spolu s dalšími lidmi víc než ty moje. Tak nevím, jaký problém zas máš.

Problémy máš pořád jen ty ... a mimochodem ... já odměny za speedy nedostávám. :D:D
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
To, jestli zrovna ty vyhráváš, jestli zrovna ty po výhře posíláš PB někomu jinému nebo si je necháváš, to se v mém příspěvku neřešilo. Říkám jen to, že chcete samé speedy, kde se dá vyhrávat PB, mj. proto, že v době nedostatku můžete kdykoliv přijít a nějaké si znova nahrabat.

Radši ať se řeší něco podstatného, ne to, jak se fórum spikne, aby dokázalo, že v něčem nemám pravdu.
 
Naposledy upraveno:

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Jsi poněkud na omylu, ono to není o tom že by se někdo spiknul proti tobě, je to jen o tom, že nejsi ochotný akceptovat, že by si někdo mohl dovolit mít jíný názor než ty, protože podle tebe je jen a jediný tvůj názor ten správný a s kýmkoli kdo si dovolí myslet něco jiného nemáš o čem mluvit.
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Pavouku, podívej se třeba na sebe. Skoro nepamatuji, že bys někdy byl v jakémkoli sporu na mé straně. Jsi prakticky vždy proti mně jen proto, že se jedná o mě, ať už jsem v dané situaci jakkoli prospěšný DK - vůbec ti na tom nezáleží. Neustále do mě rýpeš, aniž bys sám přišel s něčím novým, co je prospěšné a má význam a smysl.
Byla soutěž o nejlepší článek do Wiki - neúčastnil se, což jen dokresluje, co jsi oproti mně pro české DK udělal. Nikdy jsem netvrdil, že všechno, co jsem kdy udělal, jsem udělal dobře.
Jsem si vědom třeba na samém začátku svého působení v DK týmu likvidace basherů, která začala tak, že speedy typu Bash byly tak 2x týdně, což bylo méně než určitou dobu předtím (tak 3 měsíce+) bylo zvykem. Poznámka: Dneska jsou leckdy 2x měsíčně. Že k jejich odlivu došlo, se zjistilo pozdě, a i tak je otázka, jestli kdyby těch Bashů bylo týden co týden 4 a víc, by to něco změnilo. Tohle je jen jeden z příkladů, nepovedlo se toho samozřejmě víc a některé věci, na kterých částečně nesu podíl, nedopadly špatně jenom kvůli mě.
Ale obecně se dá říct, že z toho, co jsem pro DK udělal, a že toho bylo dost, vedla nebo měla vést většina k tomu, aby se něco změnilo k lepšímu. Zavedl jsem na české speedy víc druhů speedů, než kolik tu v době přede mnou existovalo. Skoro všem hráčům se líbí některé z věcí jako Speed of Barbars, Precision, Tantaller, BashBlesk, Pevnost, Blesk speciál s přidanými zvětšenými vesnicemi atd. Co z toho by u nás bylo nebýt mě? Třeba i víc věcí, ale o tom vážně pochybuji. Realita by spíš byla taková, že bychom měli běžné Blesky délky 4 hodiny a víc, většinou 6-12, Bashe pořád podobných nastavení, občas nějaký CAT nebo CAT vs. Bash a to je všechno. Po nějakém čase počáteční nadšení z novinek vyprchá, ale obecně se dá říct, že přinesly rozmanitost speedů, což je pozitivní, pokud speciální speedy nepřevažují nad klasickými, což se ani za mě většinou nedělo a i teď to tak většinou je. A taky jsem vytvořil nejdokonalejší Wiki nápovědu ke speed kolům na světě. Třeba už to někdo překonal - možné to je - ale já osobně jsem nikdy dokonalejší (tím nemyslím, že ta naše je dokonalá) neviděl. Byl jsem prospěšný v reprezentačních zápasech. Kvalitně jsem chytal a banoval ty, kteří porušovali pravidla. + další a další plusy mé práce by se nacházely.
A teď se pochlub - co jsi udělal pro hráče ty? Čím jsi zlepšil prostředí tady? Maximálně ochuzuješ konstruktivní lidi jako já o chuť sem chodit a spolu s tím i občas přispět ke zlepšování hry. Samozřejmě, že já jako tvor líný v poslední době konstruktivností nepřekypuji, protože prostě není důvod dřít se a pak dostat stopku. Ale i tak mé názory a připomínky svou váhu a smysl mají a občas vytvořím i něco víc než obecné tlachy v diskuzi. Narozdíl od někoho.
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
To, jestli zrovna ty vyhráváš, jestli zrovna ty po výhře posíláš PB někomu jinému nebo si je necháváš, to se v mém příspěvku neřešilo. Říkám jen to, že chcete samé speedy, kde se dá vyhrávat PB, mj. proto, že v době nedostatku můžete kdykoliv přijít a nějaké si znova nahrabat.

Radši ať se řeší něco podstatného, ne to, jak se fórum spikne, aby dokázalo, že v něčem nemám pravdu.

A co se tedy řešilo, když ne premium? Vyhrávám, ale prémko nedostávám, tak neříkej, že chci jen speedy kde se dá nahrabat prémium, když nikdy žádné nedostanu. :rofl:rofl:rofl
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Tantaleno nechápu, jak můžeš své příspěvky nazývat konstruktivní, ještě jsem od tebe nečetl jediný příspěvek, kde by bylo cokoli jiného než stěžování, jak nikdo nechápe že jediný na světě kdo dokáže správně navrhovat speedy jsi ty a kdokoli jiný ti nesahá ani po kotníky.

Pokud někdy napíšeš něco přínosného nebudu mít problém se tě klidně zastat, třeba Shedd k mím oblíbencům rozhodně nepatří ale ve chvíli kdy se do něj někteří hráči neoprávněně a sprostě pustili, i jeho jsem se zastal a vyřešil situaci tak jak vyžadovala, ale dokud tu děláš ze všech ostatních "póvl" který se s tebou nemůže rovnat, potom s tebou opravdu souhlasit nemohu a občas jsem nucen k tomu napsat nějaký komentář.
 
Nahoru