• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

DeletedUser31120

Guest
On? Nikdy všechno kritizuje..

Že ho to baví, asi se tím živí ... :D
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Tantalena, nezlob se na mě, ale jsi ještě více egoistický a absolutně namyšlený človíček, který má vždy pravdu, než já (a to je co říci). Začni prosím žít reálným životem a nesnaž si dokázat jaký jsi mistr skrze své výtvory, které zřejmě ani nikoho nezajímají. :wacko;):D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Proč jste mi zase smazali příspěvek? Nemáte nic jiného na práci? Dle mého byste měli spíš makat na nastavování speedů, abyste tam neměli chyby a ne mazat příspěvky, které na to upozorňují. :)
 

DeletedUser25387

Guest
Omlouváme se za špatně nastavené speedy, doufám, že se to již nestane.
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Myslím, že Šachlik by měl mít tu možnost vyzkoušet si nastavovat speedy týden co týden několik let. Pak by se ukázala jeho bezchybnost.

Jinak, Lamači, přestaň mazat kritiku. Je to ubohost. Stav se věcem čelem jako muž.
Jestli jsi tohle náhodou nesmazal ty (o čemž však pochybuji), stejně platí, že to často děláš, a tak netřeba věty výše měnit.
 

DeletedUser34317

Guest
Nejde o špatné popisky u speedu, ale o smazaný příspěvek s oprávněnou kritikou ;)
 

DeletedUser25387

Guest
Lidské je chybovat. Tak se znova omlouváme za chyby a doufáme, že se to nebude opakovat.

Jinak co se týče speedu, tak myslím, že zrovna ty, jako zkušený hráč umíš hrát na všechny nastavení ;) Tak by ti špatně nastavený speed neměl dělat problémy.
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Já hrál jen jeden ze špatně nastavených speedů. Osobně mi to tedy nevadilo, jen mi několik hráčů psalo a ptalo se jak je možné, že je jiné nastavení, proto jsem to hodil na fórum s upozorněním, že speedy byly špatně nastavené a zároveň jsem tak vysvětlil, všem co se ptali, proč bylo jiné nastavení. Nicméně, co se kritiky týče ... tentokrát jí tam moc nebylo pokud vím, ne? :D
 
Nahoru