• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

DeletedUser31120

Guest
Ne bohužel ne, ale vyskytli se rodinné problémy a já dávám přednost jí.
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Nejsou bbs? Nejde farmit? Všichni staví def? Trvá x let než někdo postaví šlechty? Si to příště zkus a uvidíme jak Tě to bude bavit :cool
 

DeletedUser25013

Guest
Barbarské vesnice: 100 na hráče
Já se ptám..To vážně??? To celej speed budou zabírat jen barbarky a nebude se bojovat,to jsou tak trapný speedy..
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Právě že tak to není... Já jsem zvyklý uvažovat nad tím, co navrhnu. A jsem si dobře vědom, že při správném nastavení - a toto je správné nastavení - se i při 100 vesnicích na hráče bude bojovat, pokud hráči budou hrát a ne spát. Je důležité nevidět jen ten počet opuštěných vesnic, ale rovněž nastavení šlechtice. Protože tyhle dvě věci jsou provázané a je nutné je brát jako celek. A já se tímhle dost zabývám, protože vím, že když je "standardní" nastavení šlechty, tak si nemůžu dovolit navrhnout kupříkladu 50 vesnic na hráče a 6 hodin délky. To je lamačovský Speed of Barbars a ne typický tantalenovský. Já se zaměřuji na snížení oddanosti šlechticem, stoupající ceny šlechtice a někdy i dosah šlechtice. Tyto věci se dají udělat tak, aby 20 barbarek na hráče bylo zabraných za hodinu, ale taky třeba za čtyři. A o tom to je.
Nejsme teď zdaleka ani v polovině speedu a už se vše začíná zaplňovat a pořádné boje jsou jen otázkou času.
 

Edelweiss

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
26
Tantaleno prosím zanech špinění druhých a vyzvedávání svojí dokonalosti o které ostatní stejně pochybují !!!! Lamač umí dělat návrhy.....
 
Nahoru