• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Já jen říkám, že velké množství Lamačových a i pár mých speed kol typu Speed of Barbars v minulosti často končilo tak, že se jen zabíralo barbarky a nebojovalo, protože "nebylo potřeba" a zabírání opuštěných vesnic postačilo jako náplň speedu.
Pokud vím, tak v poslední době i u Lamačových návrhů často nedochází k tomuto "problému" (ale jsou i hráči, co tohle mají rádi a nevadí jim, že se prakticky nebojuje).

Nejsem dokonalý, ani to o sobě netvrdím, ani netvrdím, že Lamač neumí navrhovat speedy nebo že se jeho speedy nikomu nelíbí (samozřejmě platí to, co psal myslím šachlik - že každý, kdo navrhuje speed, musí počítat s tím, že pár speedů se nebude líbit skoro nikomu, pár speedů se bude líbit skoro všem a pár speedů jen určitým hráčům). Pouze jsem psal, že ten současný speed nenaplňuje obavy Airborna, že se nebude bojovat a celou dobu se bude jen barbarkařit.
Být tebou, tak jsem radši šťastný, kolik lidí dnes na takto pozdní speed přišlo. A na to, jak je venku, i návštěvnost odpoledního speedu nebyla špatná.
Měl by sis ode mě radši nechat poradit s nastavováním, než do mě rýpat a věřit polopravdám či lžím o mé osobě.
 

DeletedUser31120

Guest
A zase hádky a pořád dokola.

Tantaleno promiň, ale teď se zastanu Edeho, má i pravdu.
On si v nastavování poradí, on se učí rychle, on radit nepotřebuje.

Věřím, že mu funkce půjde, a přeji mu tímto hodně štěstí.

Co se týče návrhů, každému se nezavděčím, s tím se počítá.
Nemusíte si pořád lézt po krku, už je to vážně trapné.

Tantaleno, takže prosím nevyvolávej hádky. Díky.
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Tu hádku začal Airborn.
Edelweiss... když se učí rychle, mohl by se rychle naučit pravdivě znát mou osobu.
A Wotan... to nevím, jestli byla ironie, nebo myšleno vážně. Já jen vidím, že asi ti hráči často šli brzo spát a většina zbylých to pojala nebojovným stylem, což je smutné a za to já nemůžu. Když se někdo rozhodne, že na nikoho útočit nebude, tak je úplně jedno, jestli těch barbarek na hráče je 5 nebo 500, ale furt bude barbarkařit a bude čekat na útočníka, který se neobjeví, protože takhle jede velká část speedařů.
 

DeletedUser25013

Guest
A co tam jednoduše dat abrbarky,ale nemohly by se brát nebo v omezeném počtu? :)) Takhle ty hráče donutíš proti sobě jít
 

DeletedUser41590

Guest
nevim tanaleno :D
MístoJménoPoražený
1Wotan vs. xDxDxD30.708.841
2smart2.492.885
3Lord Proton1.860.167
4markvartice jičin1.228.774
5leaver150883.240
6-Ohrada-872.229
7kubíííííík624.785
8dadiv558.150
9holemors499.791
10morcu1973412.445

<tbody>
</tbody>
protočil jsem snad jako jedinej několik tisic offek:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
137
Normální svět na 2 měsíce tuším, ne? Něco jako bylo Spring games.
 
Nahoru