• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

DeletedUser36340

Guest
Velké díky Lami a i Apetit...ale zvládli jsme to a já kupodivu vydržela až do konce :)
 

DeletedUser31120

Guest
Tantalena se nemaskuje! :D To není jeho styl, ale děkuji, že jsem mohl hrát po boku DK týmu :)
 

DeletedUser

Guest
Napoprvé to ušlo, ale asi mě to nebude bavit :cool
Jste dobří, Lamači a Tantaleno ;)
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Jsem rád, že jste se zúčastnili, výkony některých byly milé překvapení, výkon můj pro mě velmi špatné překvapení, ale to už tak někdy bývá :D
Bylo by určitě dobře, kdyby třeba podobné speedy nebo vůbec i vaše účast na běžných speedech byly častější záležitost. Tradičně nabízím, že si s kýmkoli zahraji a naučím ho to. Zlí jazykové tvrdí, že bych učil jen svůj běžný obranný styl, což samozřejmě není pravda - rád podpořím každého v tom, co mu jde a co chce umět, a rozdám obecné rady :)

Takhle napoprvé to zkusit, s tím mívá dost lidí problém, ale časem se to většinou každý může naučit a zvyknout si na vysokou rychlost. Občas jsou i pomalejší speed kola, což ale běžní speedaři jako Lamač nelibě nesou - mě to většinou až tak nevadí... Ale není to až tak časté.
 

DeletedUser

Guest
Někdy se ozvu :D
Jak jsem napsala - asi mě to nebude bavit, ale ráda bych znala pár základních principů... jen tak, pro info.
Přiznám se, že hodina by mi bohatě stačila :cool
Když mě to vykoplo, oddechla jsem si, ikdyž zrovna dojížděl vlak pro další ves.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Pro mne byl speed v nevhodnou dobu, měl jsem plné ruce práce jinde. Nicméně jsem se zúčastnil aspoň přihlášením a občasným kliknutím, abych netrhal partu. Kupodivu moji pomalu rostoucí vesnici nechali všichni na pokoji. Takže také všem děkuji za hru. :hi
 

DeletedUser31120

Guest
Jelikož nám končí prázdniny, tak jsem se chtěl rozloučit se super hráči, kteří hrají speed kola.

Nyní začínají moje povinnosti, a já se speedy dočasně končím, nebude čas, speedy pro vás dále budu navrhovat, to se nebojte, a třeba se na nějaký speed o víkendu zastavím. Nebo když budu mít nějaké volno, hezký se tu bavte a nezlobte Dk tým a hrajte fér přes pomocníka rabování než přes nějaké scripty.


Aloha Lamač. :hi:bye:bye:bye:bye
 
Nahoru