• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
190
Deswere škoda že ti nikdo v tomto nevěří že lezeš na Speedy málokdy

Já ho neřeším, já jsem se choval taky jak trouba, ale to bylo 10 let zpátky, bylo mi 15 a neměl jsem rozum. Někomu to prostě zůstane i v pozdějším věku a takových je plné Václavské náměstí v Praze proti demonstracím.. Takový je prostě život :p Znáš to sám..
 

Deswer

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
23
Já ho neřeším, já jsem se choval taky jak trouba, ale to bylo 10 let zpátky, bylo mi 15 a neměl jsem rozum. Někomu to prostě zůstane i v pozdějším věku a takových je plné Václavské náměstí v Praze proti demonstracím.. Takový je prostě život :p Znáš to sám..


CENZUROVÁNO
jednoduše napišeš že sem něco napsal na profil na učtu ktery není ani muj a tady budeš pokračovat v naražkach? trapny ty to nepřijde?
pořad sem se nedozveděl v čem lžu :D očividně nemáš s čím argumentovat :D takže jdeme do utoku a uražet :D však to umíš nejlepe

jak řikaš 10 let spatky si to řekl rovnou tentokrat seš stal akorat rafinovanejším a použil tupy naražky :D takže seš stejnej akorat si hraješ se slovičky :D gg

jak se řika pokritectví je nejlepší vlastnost takovích jako seš ty :D ostatním řikaš že lzou atd... a podražejí a ty sem jí diviš s tvojím vyjadřovaním ?


alias fcs/kluk s kamením :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 4100157

Guest
Já ho neřeším, já jsem se choval taky jak trouba, ale to bylo 10 let zpátky, bylo mi 15 a neměl jsem rozum. Někomu to prostě zůstane i v pozdějším věku a takových je plné Václavské náměstí v Praze proti demonstracím.. Takový je prostě život :p Znáš to sám..
Rozum nemají ti, kteří demonstrují, nebo ti, kteří jsou proti demonstracím?

Dneska můžete vydělávat peníze v mnoha online hrách a mít i sponzory. Upřímně DK
zůstalo 15 let pozadu.
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
190
Upřímně, v poslední novodobé době mi přijde, že většina lidí, co chodí na demonstrace jsou nešťastný ze všeho a využívají aktuální situaci k tomu, aby mohli dát na jeho svůj vztek. Bohužel z většiny případů si myslím, že si za to můžou sami nikoliv stát.
Takže to asi nechci hodnotit, ale většina lidí co aktuálně chodí demonstrovat rozum nemají. Několikrát jsem byl v Praze si dělat obrázek, neboť tu bydlím a stačilo mi to.

Dneska můžete vydělávat peníze v mnoha online hrách a mít i sponzory. Upřímně DK
zůstalo 15 let pozadu.

To jo, ale furt tu musí být hry, kam budeš sypat peníze do imaginární kasičky. Reálně nevím které hry přesně myslíš, jestli eSport tak to chápu, ale je to něco jiného než web browser games.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
@Kozmicz Proč vlastně nefungují smajlíci? Docela mě to irituje. Nešlo by s tím něco udělat?

Už hledáme možnosti, jak smajlíky nahradit, aby fungovaly všem a zároveň jsme použili takové, které použít můžeme. Mě se totiž zcela normálně zobrazují, ale zdá se, že jsem jediný.
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
190
Už hledáme možnosti, jak smajlíky nahradit, aby fungovaly všem a zároveň jsme použili takové, které použít můžeme. Mě se totiž zcela normálně zobrazují, ale zdá se, že jsem jediný.
No normálně je chyba podle mě v tom, že prohlížeče začaly blokovat http adresy, protože nejšou šifrované a můžou být podvržené a konkrétně ve hře čerpáte smajlíky z ruské stránky tzn řešením je jen kopírovat a vložit na nějakou adresu která bude https. K tomu snad nepotřebujete žádný povolení, ne?
Proto se někomu zobrazují a někomu ne, záleží, jak má nastavený ten prohlížeč / jeho zabezpečení. V Safari mi to třeba jede a jinde moc ne.. Protože ty problémy se smajlíky dělají prohlížeče na Chromium.
 
Nahoru