• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Spoilery - Nový BB.Kod

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2901

Guest
[SPOIL]Very good, chválím za úspěšnou práci, vypadá to docela dobře. Zkusím ještě bb cody ve spoilu...

Jak fungují nebo nefungují[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Mám takovou malou otázku:
[spoil]Dočkáme se něčeho takového také ve hře?[/spoil]
Jinak musím pochválit, dobrá věc.
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]sireldo svět 14[/SPOIL]

[SPOIL]Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl. (Jan Werich)[/SPOIL]

[SPOIL]GoW svět 14[/SPOIL]
 

DeletedUser19256

Guest
Zdravím.. Nějako to asi blbne, předpokládám že je to prohlížečem..

Prohlížeč:
logo_sm.jpg
(ale můžu používat další 3 jiné prohlížeče..)
Chyba?: První spojler bez problémů otevřu, ale ostatní spojlery už neotevřu.

Je to asi chyba prohlížeče že?

Test spojleru:
[SPOIL]Ahoj :no[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
šmoula1115*2: Ano, je možné, že to bude chyba prohlížeče, vyzkoušej spoilery i na jiných prohlížečích a uvidíš, zda je to tím...
 

DeletedUser2178

Guest
Ano je to prohlížečem. Také mě to nešlo otevřít v Google Chrome ale v Mozille bez problému.
[SPOIL]:cool[/SPOIL]
Ani tento smajla mě nejde otevřít v Chrome...
 

DeletedUser2029

Guest
Pro všechny kdo mají problémy s otevíráním spoilerů. Otestujte následující script tím, že jej vložíte do (a spustíte z) adresní řádky prohlížeče. Tady na fóru, na tématu se spoilery.

Mohl by najednou otevřít všechny spoilery na stránce. A snažil jsem se jej psát konzervativně, mohl by fungovat v co největším počtu prohlížečů.

Kód:
javascript:var%20aaa=document.getElementsByTagName('div');for(var%20j=0;j<aaa.length;j++){if(aaa[j].style.display=='none'&&aaa[j].id=='show')aaa[j].style.display='';}end();

Bude-li fungovat, umístěte si jej do záložky prohlížeče a použijte vždy, když budou problémy s otevíráním jednotlivých spoilerů.

EDIT:
- A koukám, rozbalí to i spojlery na SK fóru i EN fóru (je to nasnadě, ale jeden nikdy neví).

- Script neupravuje text u rozbalovacích tlačítek, takže tam zbude mix nápisů "otevřít"/"zavřít" dle posledního stavu, bez ohledu na fakt, že spojery jsou otevřeny. Je to jen drobnost, na to kašlu. Hlavně pokud se tímto podaří spojlery otevřít, nejdou-li jinak.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru