• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Spoilery - Nový BB.Kod

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser19256

Guest
TO: Turgon

Ano, vložil jsem ten script do adresní řádky, zmačkl entr, a samo mi to otevřelo.. Díky! :)
 

Habrton

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
Je to zbytečně moc složité. :wacko
A to mne odrazuje používat tuhle novou věc.

Navíc odkazy a obrázky sem mohu vložit i jiným způsobem.

Zatím pokud neuděláte to tak,že hráče k tomu jednoduše donutíte,aby se používal jen tento bb-kód.
Tím,že jinou možnost nedáte a budou muset používat Spoilery

Jsem zvědav jak na to zareagují ostatní hráči a jestli se to bude houfně používat.


Nebo to skončí v času zapomnění ...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Pro všechny kdo mají problémy s otevíráním spoilerů. Otestujte následující script tím, že jej vložíte do (a spustíte z) adresní řádky prohlížeče. Tady na fóru, na tématu se spoilery.

Mohl by najednou otevřít všechny spoilery na stránce. A snažil jsem se jej psát konzervativně, mohl by fungovat v co největším počtu prohlížečů.

Kód:
javascript:var%20aaa=document.getElementsByTagName('div');for(var%20j=0;j<aaa.length;j++){if(aaa[j].style.display=='none'&&aaa[j].id=='show')aaa[j].style.display='';}end();
Bude-li fungovat, umístěte si jej do záložky prohlížeče a použijte vždy, když budou problémy s otevíráním jednotlivých spoilerů.

EDIT:
- A koukám, rozbalí to i spojlery na SK fóru i EN fóru (je to nasnadě, ale jeden nikdy neví).

- Script neupravuje text u rozbalovacích tlačítek, takže tam zbude mix nápisů "otevřít"/"zavřít" dle posledního stavu, bez ohledu na fakt, že spojery jsou otevřeny. Je to jen drobnost, na to kašlu. Hlavně pokud se tímto podaří spojlery otevřít, nejdou-li jinak.
[spoil]

Trugon : dik za bookmarklety, doteraz som do JS moc nehrabal ale vyzera to tak ze budem musiet viac robit aj v nom a nechat na chvilu C++ :) [/spoil]
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Habrton: Zbytečně složité to rozhodně není, na forum smíš dávat obrázky jen určité velikosti (vyjma sekce soutěže, kde se to toleruje), pokud chceš dát na forum nějaký obrovský obrázek, je vždy nejlepší využít formu spoilerů? Jaké to má výhody? No, tak si představ že někdo chodí na forum také např. z mobilu, když se přes mobil naloguješ většinou se to také déle načítá, zejména, když je na stránce nějaký velký obrázek, to ale díky spoilerům nebude, protože obrázek bude ukryt a uvidí jej jen ti co jej opravdu vidět chtějí.

Navíc, já plánuji nějaké změny, co se týkají celkového propracování fora a spoilery budou jeho nedílnou součástí.

Nikoho nenutíme je používat, nechť si každý sám uvědomí, zda to použije...
 

DeletedUser2029

Guest
A technická, offtopic (do samostatného postu, ale nechci PM, třeba nalákám další programátory)

Trugon : dik za bookmarklety, doteraz som do JS moc nehrabal ale vyzera to tak ze budem musiet viac robit aj v nom a nechat na chvilu C++ :)
Já také java či javascript nehovím. Ale je to syntaxí tak blízko C/C++, podobně jako PHP, že na menší věci a editace je rozdíl v pohodě. Jiná věc je standardní API, ale pokud jsi zvyklý přecházet mezi platformami či i jen vývojovými prostředími (s předpřipravenými knihovnami, každý své), tak v dnešní době stačí google na dohledání a je hotovo.
 

DeletedUser19256

Guest
TO Kozmicz:

K tomu mobilu.. Na mobilu si můžeš ty obrázky taky vypnout úplně.. Na forum se stejně chodí hlavně číst.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru