Událost Sraz 2020 Vsetín

Biblos

Zástupce administrátora
Člen týmu
Zástupce administrátora
Počet poděkování
1.047
Vážené hráčky, vážení hráči a příznivci počítačových her,
0cbae80a-41cc-48b4-81b1-5f83d766174a.png
v letošním roce jsme se rozhodli uspořádat velký sraz všech milovníků českých a slovenských verzí her firmy InnoGames, na němž budete mít možnost poznat nejen ostatní hráče, ale také v soutěžích vyhrát měny do Vaší hry.
Je nám tedy ctí, že Vás můžeme pozvat na


II. ČESKO-SLOVENSKÝ SRAZ

20150502_164534_2_2.jpg

Město: Vsetín
Místo: Restaurace DK

Datum: Sobota 23. května 2020 od 17:00 do 22:00 hodin

Jak se přihlásit na sraz?

Jednoduše! Stačí jen napsat zprávu, do které uvedete Váš herní nick, věk a hru/světy, kterou aktivně hrajete. Pokud na sraz pojedete s doprovodem, který nehraje žádnou hru, uveďte pouze počet lidí, kteří s Vámi na sraz dorazí. Pokud Váš doprovod hraje některou z InnoGames her, uveďte u něj také herní nick, věk a hru/světy, které hraje. Vaši zprávu zašlete nejpozději do 30. dubna 2020 na e-mailovou adresu:
Sraz.Vsetin@gmail.com

Vaše přihláška je pro nás závazná a budeme rádi, když ji učiníte včas. Po jejím odeslání dostanete nejpozději do 5 dnů potvrzující zprávu, že jsme ji obdrželi.

Přihlásit se předběžně včas je nutné z důvodu náročnosti organizace srazu, přípravy vizitek a také proto, abychom mohli včas restauraci oznámit předpokládaný počet účastníků, neboť restaurace je jinak v sobotu zavřena. Proto je i pevně stanoven konec srazu.


0cbae80a-41cc-48b4-81b1-5f83d766174a.png
Program srazu

Sraz oficiálně začíná v 17:00 h, pokud však na místo srazu dorazíte dříve, určitě nečekejte venku a přijďte se k nám usadit. Herní týmy budou na místě, takže se nemusíte bát, že byste zde byli sami. Po zahájení srazu pro Vás máme připraveny krátké prezentace a soutěže o prémiové body.

Ti, kdo jezdí pravidelně, vědí, že bývá i soutěž v malování a znalostní kvíz - nezapomeňte proto vzít si s sebou i něco na psaní nebo malování.


Ubytování

Organizátoři srazu nebudou pro hráče zajišťovat ubytování, pokud však se budete pokoušet sehnat ubytování, podívejte se například na tyto stránky - http://www.ic-vsetin.cz/hotel/.

Jídlo, nápoje

Sraz se koná v restauraci vsetínského Domu kultury. O pití a jídlo tedy nouze určitě nebude. Pokud Vás zajímají ceny - podívejte se na jejich stránky, například - http://www.restdk.cz/stale-menu.html.

line1101sf3g54jds6gh7k987.gif
Máte nějaké otázky?

Máte ke srazu nějaké otázky? Chcete si sehnat jiné hráče na společnou cestu či společné ubytování na sraz? Neváhejte a zapojte se do diskuzní sekce nejen s ostatními hráči, ale také s organizátory srazu.

Soutěž ke srazu:

O NEJLEPŠÍ ZNAK SRAZU

Více informací o soutěži naleznete v sekci Soutěžní koutek.

Těšíme se na Vás
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kozmicz

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
1.327

Vážení hráči,

z důvodu aktuální situace, která panuje v naší republice, jsme z nařízení vlády nuceni zrušit původní termín hráčského srazu. Rádi bychom vás však ujistili, že uspořádání srazu je pro nás v tomto roce prioritou a pokusíme se jej pro vás připravit v některém z podzimních termínů (říjen-listopad).

V tuto chvíli je tak pozastavena registrace na sraz! Informace o novém termínu srazu vám sdělíme během letních prázdnin, kdy věříme, že situace v naší republice bude již ustálena.

Děkujeme ze pochopení a budeme se těšit na viděnou!Váš DK Tým​