• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Svět bez PB, PÚ a podobných věcí

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Jaj, zase odborník na všechno... Říkám, že Classic světy jsou ve světě docela běžné - je to podobné jako speed servery.

SÚ je nesmysl, PR je nesmysl, další placené funkce kromě PÚ jsou nesmysly. Výdobytky posledních let. Ničící systém hry. Když se chce přinutit lidi platit, dá se to i jinak. Je to jen o lidech. Kdybychom viděli platy zaměstnanců Inna, hned by bylo vidět, na čem lze škrtat :D Nehledě na to, že mnoho placených funkcí ovlivňujících více a více hru lidi odrazuje -> bez nich bychom možná měli o něco více lidí na DK a tedy i o něco více platičů běžného PÚ, což taky není špatné si uvědomit.
Že nechodíš na DK klikat je tvůj problém. DK jsou hra o klikání. Když neumíš hrát bez prémiových funkcí na světě do 2.000.000 bodů a na speedech do 100.000 bodů A 15 vesnic, je to pro mě určitý znak lamství. Člověk má umět hrát všechno, jakkoli a za všech podmínek.

Na speedy nechodí moc lidí, protože kvalitní hráči ze světů se většinou naplno věnují jen světům a ti průměrní nebo podprůměrní o speedech často ani moc nevědí nebo tam nechodí, i když je to třeba docela baví.
Je to spíš o tom udělat nějakou reklamu na speedy mezi hráči ze světů - nejlépe když se přátelé domluví, že si zajdou na speed - to je nejefektivnější.
Nevím, co považuješ za "oživení speedů". Já vymyslel nebo zavedl mnoho speciálních vesnic nebo speciálních speedů na .cz. Ale tyhle myšlenky nerostou na stromech a musí se furt udržovat určitý systém, aby to hráče bavilo. Za mě byly speedy na .cz nejpestřejší na světě, ale ani dnes to není asi úplně špatné - zvlášť když se do těch návrhů motá mraky lidí a některým bohužel navrhující člověk musí i vyhovovat nebo s jejich chováním počítat.
 

DeletedUser41216

Guest
To ze jsem "novy uzivatel" neznamena ze jsem si tym neprosel. Mam tu odehraný 27milionoví ucet kde nebylo aktivovano premko ani na jediny den. Tuhle hru hraju prez 9let. Vim presne v cem je pointa hry. Jenze tantaleno musis si uvedomit ze klikani je jen strata tveho zivota nad nicim.

Ja si to totiz uvedomil a je mi jedno ci vyhodim 50 nebo 500kč mesicne za tuhle hru, bavi mne a radsi tie prachy vyhodim a kupim si za ten mesic o ctyri krabky cigar min ale bavi mne to vic, protoze tu nemusim u toho sedet celej den a farmit a farmit a klikat a klikat.

Znacne si myslim ze hra sla vpred a pokud by nastala situace ze takovehle "premium" sluzby by boli zdarma inno by neprezilo.

Co se tyce tve urazky voci inno, byla jsi nekdy v teamu at uz pro cz nebo sk nebo jinu cast. At uz v centrale nebo grafike nebo administraci? Za klavesnici je kazdej chytrak, no o platech zamestnancu inno nemas ani paru tak je vynech, jsou mimo tuhle temu.
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
No vidíš. A nebo je možnost nekouřit a ještě nekupovat prémium a ušetříš nejvíc.
Klikání je prostě součást hry. Myslím hlavně to farmící.
Někdy to může být ztráta času - třeba hodinu v kuse klikat ZM. Tohle není nic, co bych podporoval, a právě proto ani nepodporuji extrémně "dlouhé" světy. Ale třeba rychlost 10-15 a délka 1 měsíc, to jde odehrát bez PÚ v pohodě a takový svět by byl poměrně pěkný a spravedlivý.

Jsem muž, byl jsem v DK týmu, ne jako přímý zaměstnanec Inna, ale dostaly se ke mně od jistých lidí nebo z určitých stránek některé přímé nebo nepřímé informace o tom, jak Inno funguje.
Konkrétně co jsem dělal byla pozice speed moderátor, zástupce speed admina a člen Wiki týmu. Pak jsem taky ještě vytvářel plány speedů i v době, kdy jsem ve speed týmu nebyl.
Není důvod vynechávat tu platy zaměstnanců Inna - ty tvoje peníze za prémium taky někam chodí - a kam? Příjímání nadbytečných zaměstnanců, servery zbytečně udržované v provozu, vysoké platy v Innu (a naopak poměrně nízké platy CM), vymýšlení her, co se pak neujmou, stavba centrální budovy - to všechno není zrovna správně. Ale možná by se na finanční politice Inna stejně nemuselo nic měnit právě jak říkám v případě, že by PB stály třeba o trošku víc a existoval by jen PÚ. Vedlo by to k tomu, že by lidé nebyli odrazováni tím, co vše si lze za PB koupit, a tak by jich na DK bylo víc a víc by si jich logicky platilo ten PÚ.
 

DeletedUser34010

Guest
Kdysi dávno jsem na s1 hrál bez PU asi do 3M bodů, ale rekrut mě stál asi 1hod práce a ražení mincí asi další hodinu. Není reálné aby někdo nějak slušně hrál bez PU, at si kdo chce říká co chce, nikdy hráč bez PU nebude mít na účtě takový pořádek jako hráč co PU má. Třeba na s1 se mi líbilo že tam byl prakticky jen PU a nic jiného, ted na s38 je za PU body spousta věcí, ale nevím co tu všichni lidé tolik řeší, když se Vám tyto funkce nelíbí tak na ně neklikejte, nikdo Vás nenutí si PU kupovat. A řeči že bez těchto funkcí jsou hráči co je používají mnohem více naboostovaní než lidi bez nich není rozhodně pravda. Ze začátku to je možná fajn na rozjezd, ale až budu mít 1000 vesnic je mi fuk že si v jedný urychlím stavbu. Navíc nevím zda tu ti lidé co kritizují PU mají přehled o tom kolik stojí donate na jiných hrách, ze své relativně bohaté zkušenosti mohu říct, že Kmeny jsou druhé nejlevnější hra co se Premia týká co jsem kdy hrál. Za tu cenu člověk dostane opravdu kvalitní nástroj jak řídit svůj učet a ušetřit tak čas, je mi jasný že pokud máte milionový účet bez PU tak tu strávíte hodně času, to je asi celkem pochopitelné když se vše musí dělat ručně. :)
 

DeletedUser41216

Guest
No vidíš. A nebo je možnost nekouřit a ještě nekupovat prémium a ušetříš nejvíc.
Klikání je prostě součást hry. Myslím hlavně to farmící.
Někdy to může být ztráta času - třeba hodinu v kuse klikat ZM. Tohle není nic, co bych podporoval, a právě proto ani nepodporuji extrémně "dlouhé" světy. Ale třeba rychlost 10-15 a délka 1 měsíc, to jde odehrát bez PÚ v pohodě a takový svět by byl poměrně pěkný a spravedlivý.

Jsem muž, byl jsem v DK týmu, ne jako přímý zaměstnanec Inna, ale dostaly se ke mně od jistých lidí nebo z určitých stránek některé přímé nebo nepřímé informace o tom, jak Inno funguje.
Konkrétně co jsem dělal byla pozice speed moderátor, zástupce speed admina a člen Wiki týmu. Pak jsem taky ještě vytvářel plány speedů i v době, kdy jsem ve speed týmu nebyl.
Není důvod vynechávat tu platy zaměstnanců Inna - ty tvoje peníze za prémium taky někam chodí - a kam? Příjímání nadbytečných zaměstnanců, servery zbytečně udržované v provozu, vysoké platy v Innu (a naopak poměrně nízké platy CM), vymýšlení her, co se pak neujmou, stavba centrální budovy - to všechno není zrovna správně. Ale možná by se na finanční politice Inna stejně nemuselo nic měnit právě jak říkám v případě, že by PB stály třeba o trošku víc a existoval by jen PÚ. Vedlo by to k tomu, že by lidé nebyli odrazováni tím, co vše si lze za PB koupit, a tak by jich na DK bylo víc a víc by si jich logicky platilo ten PÚ.

Promin, ten nick je zenskyho rodu. Nicmene jak jsem jiz psal, je to zajimavy napad ale dle meho nazoru by to nemnelo vyznam, stejne tak pro hrace jak pro inno. Taky jsem delal pro inno interne, takze snad narazime na tu stejnu problematiku, no co bolo neznamena ze porad je. Nicmene to nema nic spolecneho s temou. Je to stejne bezvyznamna cast jako speedy bez odmeny.

K druhemu prispevku, ja nepotrebuji resit, penize jsou jen barva a celuloza, pokud u nekoho je to po zdravi a laske druha nejdulezitesi hodnota tak ste jak ovce v systemu z maskou na tvari. Kdyz na to mam tak si to zaplatim protoze chci a tečka. kdyz na to nemam tak nehejtuji jak je to hrozne spatne.

Asi tolko k tomu.
 

DeletedUser41216

Guest
Kdysi dávno jsem na s1 hrál bez PU asi do 3M bodů, ale rekrut mě stál asi 1hod práce a ražení mincí asi další hodinu. Není reálné aby někdo nějak slušně hrál bez PU, at si kdo chce říká co chce, nikdy hráč bez PU nebude mít na účtě takový pořádek jako hráč co PU má. Třeba na s1 se mi líbilo že tam byl prakticky jen PU a nic jiného, ted na s38 je za PU body spousta věcí, ale nevím co tu všichni lidé tolik řeší, když se Vám tyto funkce nelíbí tak na ně neklikejte, nikdo Vás nenutí si PU kupovat. A řeči že bez těchto funkcí jsou hráči co je používají mnohem více naboostovaní než lidi bez nich není rozhodně pravda. Ze začátku to je možná fajn na rozjezd, ale až budu mít 1000 vesnic je mi fuk že si v jedný urychlím stavbu. Navíc nevím zda tu ti lidé co kritizují PU mají přehled o tom kolik stojí donate na jiných hrách, ze své relativně bohaté zkušenosti mohu říct, že Kmeny jsou druhé nejlevnější hra co se Premia týká co jsem kdy hrál. Za tu cenu člověk dostane opravdu kvalitní nástroj jak řídit svůj učet a ušetřit tak čas, je mi jasný že pokud máte milionový účet bez PU tak tu strávíte hodně času, to je asi celkem pochopitelné když se vše musí dělat ručně. :)


pravda ;-))) 8500PB za 2litry, na rok vystarano. Pulmega perel na jedny nejmenovane hre(abych neporusil pravidla) ostarana munice na dva mesice za 2litry ;-))), Dalsi nejmenovana hra 2349kč 3mesice premiovych sluzeb.

 

DeletedUser33829

Guest
Promin, ten nick je zenskyho rodu.
A LegendarioMaestro je nick středního rodu, to LegendarioMaestro jako to město.:D A tantalena je ten tantalena jako ten předseda.:yes

Když jsem četl Tvůj první příspěvek v kavárně světa 40, tak mi bylo po pár řádcích jasné kdo jsi, Slovák snažící se psát česky a nakonec jsem se to dočetl i na konci příspěvku.:) Ale že hned druhý den nás už začneš poučovat o rodech v češtině ještě k tomu napsáno nespisovně, tak to už je masakr.:pardon

Rody hráčských jmen bych neřešil, protože kolikrát jsou to hatmatilky (slovo, které neexistuje), cizí slovo, více slov, věty, nespisovné tvary, typograficky špatně, nebo nick může být i slovo u kterého rod určit nelze a taky účet může převzít jiný člověk i jiného pohlaví. Někdy si lidé založí účet se jménem, které je opačného rodu jak jejich pohlaví.:pardon A taky jsou slova, která můžou být mužského i ženského rodu, např. kredenc, sršeň, nešika, choť... ale to už hodně odbočuji.:blush

Ještě jedna věc, psal jsi, že hraješ DK 9 let, ale česká verze existuje 7,5 let, slovenská ještě kratší dobu. Mi připadá, že se tu vždycky někdo objeví (totiž už jsi tak stý v pořadí) co nám tu napíše, že hraje DK delší dobu, než jak dlouho existují a přeci jenom, i když třeba neoprávněně, jsem skeptický, že bys hrál ve 12 letech DK v němčině.:pardon


Speedy mají rychlost 10-600 (10 = MiniClassic, 15-40 = Mikroclassic, 25-200 = Slunce, 150-350 = Země, 50-400 = Blesk, 150-400 = Vítr, 500-600 = USDS)
To mě zaujalo, mikro je méně jak mini, ale je speed s tím názvem je rychlejší.:)

K tomu co tu řešíte, tak tahle hra prostě byla klikačka a byla o klikání, ať se tomu někomu líbí či ne, Inno v posledních letech šlo proti tomuto základnímu konceptu a dá se obcházet právě za pomocí placených funkcí. S penězi ať si dělají co chtějí, je to jejich věc, tak jako komu kolik dávají peněz, či pro změnu dalším nedávají nic, ale na jednu věc by se tu zapomínat nemělo a tantalena to zde napsal, že Inno už přišlo s několika projekty, které okamžitě zkrachovaly a kdo je platil? To jen k tomu, že ne vše šlo DK, jak se tu kolikrát píše.

Za úpadkem DK podle mě stojí především to, že lidi už tyhle klikačky omrzely, politika Inno to možná urychluje, TW 2 vypadají taky jako dobrý propadák, firma hlavně zaspala dobu.


pravda ;-))) 8500PB za 2litry, na rok vystarano. Pulmega perel na jedny nejmenovane hre(abych neporusil pravidla) ostarana munice na dva mesice za 2litry ;-))), Dalsi nejmenovana hra 2349kč 3mesice premiovych sluzeb.

Vždycky záleží s čím se budeš srovnávat, taky si můžeš cracknout hru do PC a neplatíš nic, nebo si ji koupíš a pak už neplatíš nic a vyjde Tě to levněji jak onlinovky, které můžeš hrát zadarmo, ale pak vycucají peněz mnohonásobně více. Taky při cenách plateb záleží na kvalitě hry, ono DK s nejnovějšími, nebo nejúspěšnějšími hrami je taky jako srovnávat trabanta se superb, za každé auto bys nedal stejnou částku. I dnes bys našel onlinovky, které jsou zadarmo...
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru