• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Svět bez PB, PÚ a podobných věcí

DeletedUser41017

Guest
Zdravím všechny
mám už delší dobu takový nápad aby se založil svět bez všech výhod co poskytují PÚ a hlavně PB. Prostě svět kde si opravdu budeš muset udělat vše sám a spoléhat pouze na svůj um ve hře. Myslím si, že pro některé je to prostě nereálné, ale proč to aspoň nezkusit? Aspoň jeden svět bez výhod a nějakou přiměřenou rychlostí. Zkuste nad tím aspoň trochu přemýšlet.
Děkuji za pozornost a přeji pěkný i když místy zatažený den.
S pozdravem amadorus
 

DeletedUser4673

Guest
A peníze, které dává Innogames na provoz serverů a všech zařízení potřebných k chodu hry, jim dáš ty?
 

DeletedUser41017

Guest
Jde jen o to to zkusit ;) a myslím, že když pustí jeden svět bez tohohle tak kvůli tomu nezbankrotují ;) určitě nevydělávají jen na tom, že si někdo kupuje PB apod. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40441

Guest
A na čem teda :shock Vidíš tu snad reklamy?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser41017

Guest
Myslím si, že by si admini něco kloudného vymysleli :) a je to jen nápad ;)
 

DeletedUser4673

Guest
Nápad, který tu byl už 100x. :) A bohužel, je to nereálné. Prostě je to bussiness a v tom jde o peníze. O nic víc...
 

DeletedUser37697

Guest
A na čem teda :shock Vidíš tu snad reklamy?
jo inno games dělá reklamy i dyž ne třeba na dk ale na ostatní jo:) a myslím že je to celkem dobrý nápad jenže jsem si skoro 100 procentně jist že to inno neudělá, protože všechny hry co udělají jsou akorát o peníze
 

aRGG

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
teda vážně, opravdu bych si přál aby jednou ten svět byl..., páč by se odhalilo, kdo neumí hrát a viní z toho PB, já se obávám, že dobří hráči by tebe vyklepli i tady a na co se budeš vymlouvat pak? jo potom omezíme dobu strávenou u DK :D
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Na tuto otázku jsme a důvod, proč takový svět neplánujeme, jsme již odpovídali několikrát. Není to jen o penězích, i když samozřejmě bez příjmu z prémiových účtů by to šlo těžko zrealizovat.
 
Nahoru