• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Tajemství

DeletedUser21886

Guest
Tak aspoň support vidí, že je to nesmysl jako prase.
A doufám, že je tam hráči zaspamujou :))) :D
 

DeletedUser34266

Guest
Na Support si nestěžuj

Je to výmysl Inno.

Ty Tajemství snad museli vymýšlet někde na kafíčku v bufetu nebo já nevím co je to popadlo :D
 

DeletedUser34266

Guest
Víš on nikdo takový rychlý konec nikdo nečekal a samozřejmě hráči jsou zvědaví a každý se chce dozvědět, kouknout co Inno něco nového do hry přineslo
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser15723

Guest
Já se jen směju, protože tohle je dobrý gól do vlastních řad.
 

DeletedUser34582

Guest
Ak Vám to vadí navrhnite niečo lepšie :p tajomstva boli vytvorené na to, aby svet skončil skôr :p

Osobne by som ale bral ak by boli tajomstva v železných pevnostiach bol by problém dobiť ich jednoducho najlepšie v presuvných železných pevnostiach ale nevýhoda by bola, že by bolo veľmi ľahké vesku s tajomstavami brániť :)
 

DeletedUser

Guest
Podle mě je to to nejhorší co mohlo být protože jsem nemohl něják ovlivnit dění světa...a na světě 25 už je to moc komerční...ten nápad z tajemstvím musel vymýšlet někdo v léčebně..
 

DeletedUser

Guest
100 lidí 100 názorů, nastavení zná každý, je to pak jen jeho volba zda svět chce či nechce hrát.
 

DeletedUser15723

Guest
Ohledně tajemství to souhlasím, světy nebudou ultradlouhé a chtělo by jich minimálně dvojnásobný počet.
 

DeletedUser22316

Guest
Ajajajajajajajajmjmjmtjmwtjmwj

Někteří co sem psali před třema dny a dřív by si měli své názory konfrontovat s realitou. ;o)
 
Nahoru