• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Taktika

DeletedUser11836

Guest
.....

samozrejme ze je nejlepsi tam poslat lehkou nebo tezkou kavalerii
 

DeletedUser3219

Guest
Nezlobte se, že ruším, ale chci se ze své nevzdělanosti zeptat, jak nejlépe zničit ohromné mnoství těžké kavalerie v obraně? Když vezmu v potaz, že bránící se soupeř má přes 12 000 těžké. Předem dík.:wacko

TK má nejnižší obranu proti kavalerii (80), nejlepší tedy je "ztrestat" ji lehkou kavalerií
 

DeletedUser

Guest
Luky ja nepouzivam.Ja stavim takhle zase jedna z variant


utocna ves:
sekery 13 az 15000
lehka 2000-3000
beranidla 300-500

obrana ves:
kopi 6000 ptz je hlavne na kavalerii
sermiru 12-13000 ptz na pesi vojsko a to posila kazdej vic nez kavalerie
spehy 200 aby nezabirali moc selskeho dvora ptz je jedno co o tobe vi ale jakou mas armi
 

DeletedUser24504

Guest
njn ale luky maš mnohem lepši maš 1000 kopi 1000 meču a 5000 luku tak to neprobori ani sekery ani LK jedine v každem připadě lukkun
 

DeletedUser

Guest
EHM...flipus...:hi

tobě se vejde do vsi
15 000 sekerníků
3 000 lehké
500 beranidel?

:wacko

Nějaká supervesnice nemyslíš? :)
To bys musel mít hrubým odhadem kapacitu selského dvora 33 500 :D
 

DeletedUser

Guest
EHM...flipus...:hi

tobě se vejde do vsi
15 000 sekerníků
3 000 lehké
500 beranidel?

:wacko

Nějaká supervesnice nemyslíš? :)
To bys musel mít hrubým odhadem kapacitu selského dvora 33 500 :D

no také chcem aj ja :) ja musim svoje jednotky vopchat do 24000, vynimocne do 26400 a on stavá ako to príde, napíš kde také dediny najdem....
 

DeletedUser

Guest
no dobre tak 13000 seker ale me se to osvedcilo jak stavim armi bez luku fakt a jednou jsem se branil s kopi a sermirama 7 dni a to sli na me 4 hraci tak co kazdy ma svuj styl
 

DeletedUser22162

Guest
a naco su dobry sermiari?Podla mna v obrane stacia kopije a luky zapodporovane TK.Uz mam na svete12 par bodou,ale na toto som este neprisil
 

DeletedUser

Guest
A pokud na tebe vlítnou sekery a hodně LnK tak je ta tvoje taktika hodně špatná.
 

DeletedUser

Guest
Mě obrana kolísá.Někde mám váce šemu někde ne ale ono při 300 obraných vesnic nehraje roli co vnich je ale jak rychle se stačí zapodporovat ;)

A utoky?jak je řečeno podle okolí a zkušeností tvých nepřátel moje formace ale je pro každého stejná lol :D
 
Nahoru