• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Taktika

DeletedUser

Guest
na mně nikdo neutoci .. ja mam kolem sebe jen barbarky.. a normal hraci sou se sekerama minimálně 2 H :wacko
 

DeletedUser

Guest
jo asi ma kazdej svuj vlastni styl.. Ale ja hraju na svete 11 a rozhodne se mi neosvedcilo delat armadu s LK a sekerama dohromady.. Ja delam LK nebo sekery, ale vzdy jen jeden typ. Kazdy hrac ma bud vetsi obranu proti kavalerii nebo proti pesakum, podle toho poslu typ jednotek. Je to sice narocnejsi pro stavbu (v ohledu casovem), ale mensi ztraty zaruceny. Akorat nedelam berany, coz bych mel po procteni fora napravit.. Ale muzu rict ze LK se stavi dcla rychle. Sekernici se ale stavi velmi dlouho.. :-D
 

DeletedUser

Guest
jo asi ma kazdej svuj vlastni styl.. Ale ja hraju na svete 11 a rozhodne se mi neosvedcilo delat armadu s LK a sekerama dohromady.. Ja delam LK nebo sekery, ale vzdy jen jeden typ. Kazdy hrac ma bud vetsi obranu proti kavalerii nebo proti pesakum, podle toho poslu typ jednotek. Je to sice narocnejsi pro stavbu (v ohledu casovem), ale mensi ztraty zaruceny. Akorat nedelam berany, coz bych mel po procteni fora napravit.. Ale muzu rict ze LK se stavi dcla rychle. Sekernici se ale stavi velmi dlouho.. :-D


Beranidla jsou nezbytná také přidej si pak do pár vesek i katapulty při další fázi hry se ti budou hodit.Když nepříteli pak probouráš v několika vesnicích nějaké ty budovy je pak mnohem lepší je zabrat.Hlavně pak záleží na okolnostech :)
 

DeletedUser

Guest
Katapulty ve hře vůbec nepotřebuješ,proč si ničit vesnici? V útoku nemají smysl když na ně přijde řada až po útoku a zabírají moc místa v seláku.
 

DeletedUser

Guest
mají smysl a to v obraně ... nejednou mi 10 narychlo vyrekrutovaných katapultů navíc zachránilo ves
 

DeletedUser27000

Guest
ja katapulty používam a veľmi rád. pomahaju mi v utoku na obranu a ja rád ničím budovy, keď sa dá. Ak daku dedinu nemôžem zabrať, tak ju aspoň zničím. hlavne teda selsky
 

DeletedUser

Guest
Já katapulty nepoužívám jen berany na útok, ale netvrdim že katapulty v obraně jsou silný :D
 

DeletedUser

Guest
Katapulty jsou velice silný v obraně.

Katapult:

Všeobecná obrana 100
Obrana proti kavalérii 50
Obranní lučištníci 100
 

DeletedUser22162

Guest
...

A ked k tym katapultom priratas paladina so zbranou Aletheiany výstražné ohně (Zvýší škody katapultů v útoku o 100% a v obraně desetinásobné zvýší) tak je to celkom zaujimave...Pri podpore sa katapulty prisposobuju rychlosti paladina.
 
Nahoru