• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

TIME END byl zrušen

DeletedUser3

Guest
Vážení hráči,
Dnes 27.07. v 18:40 hod.
kmen GTLH neudržel po celou dobu Time Endu 80% vesnic. Aktuální stav je 206276 vesnic, což je 79%. Právě teď se ruší Time End a spuštěn od začátku bude až v případě, že znovu nějaký kmen dosáhne hranice 80% vesnic.
 

DeletedUser17937

Guest
musím povedať, že ma to až tak neprekvapuje. Ale ak niekto niečo prisľúbi .... tak by si mal za svojím slovom stáť. Toto už nie je o taktike, o kmeňoch o spojenectvách a nepriateľstvách. Táto situácia je výsledkom jedného ... niekto nevie dodržať slovo. A ak to nevie v takejto hre, tak ho v RL stretnúť nechcem.
 

DeletedUser3219

Guest
víš 70000, máme velmi různé pohledy na věc. Nechápu to jako nedodržený slib - o nic víc než například zrušení spojka, uzavření separatního míru bez konzultace se spojenci, převzetí nepřátel do kmene spojenců atd. Někdo nás za to odsoudí, někdo se bude chechat a držet nám palce, někomu je to vlastně jedno. :) Zvážil jsem konsekvence a rozhodl jsem se jak jsem se rozhodl. Necítím potřebu se za to komukoliv omlouvat, ale některým myslím dlužím vysvětlení:

Divoký kmeny se nedají vyhrát, dají se jenom ukončit... a konec v podstatě nastane v momentě, kdy už není o co hrát. Nevím jak vy, ale já rozhodně nehraju 4,5 roku proto, aby můj nic visel spolu s ostatníma třema stovkama na nějaké stránce pod jménem GTLH, což nikdy nebyl "můj" kmen. Neměl žádnou identititu a nikdy jsem se necítil jeho součástí. Uvědomil jsem si, že nechci aby kmeny skončili, podle mě je ještě hodně o co hrát. Kdo hrát nechce, nechť zbarbaří... můžeme tady na foru vyvěsit topic s vašimi jmény aby se na vás nezapomnělo, pokud je tohle to, po čem toužíte :). Necítím se nijak provinile proti těm, co chtěli svět ukončit. Nikdo je hrát nenutí, každý máme svobodnou volbu.

My ostatní si teď dáme další patričku. :)
 

DeletedUser31870

Guest
No ja vše sleduji jen s usmevem na rtech...když jsme se tenkrat rozhodli neučastnit se teto frašky ,předem jsme předpovedeli jak to dopadne. Konečne jste se zbavili všech aktivni protivniku ...
Bohužel tou chatrou musim nazvat i vas.
Ty betko jsi byl jeden z neaktivnich lidi zalezlych nekde v modrem poli a ted najednou si plne dychtivy boje.
:D: :
Jste mi i ostatnim kteři odešli se vstyčenou hlavou k smichu...v duchu jsem vam gratulovala za ten tah ...ale boj ? ....tak tohle už je tah srabu :D ale hodne štesti :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3219

Guest
Máš 100% pravdu že ti největší bojovníci jsou dávno pryč - ale kdo říká že tohle je bojová hra? :). Naprosto ti rozumím, že musí být frustrující dívat se na hráče, kteří mají mnohem větší účty než jsi měla sama aniž by k tomu museli vynaložit byť jen zlomek tvého času a energie.

Chlap kope výkop. Nadře se jako blázen, ale baví ho to a má pocit z dobře vykonané práce. Když po měsíci padne vyčepráním, druhej si na to vezme bagr a má to za hoďku hotový... takže otázka zní, jestli je ten z bagrem cháska, nebo ten první jenom hloupej mezek. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8847

Guest
víš 70000, máme velmi různé pohledy na věc. Nechápu to jako nedodržený slib - o nic víc než například zrušení spojka, uzavření separatního míru bez konzultace se spojenci, převzetí nepřátel do kmene spojenců atd. Někdo nás za to odsoudí, někdo se bude chechat a držet nám palce, někomu je to vlastně jedno. :) Zvážil jsem konsekvence a rozhodl jsem se jak jsem se rozhodl. Necítím potřebu se za to komukoliv omlouvat, ale některým myslím dlužím vysvětlení:

Divoký kmeny se nedají vyhrát, dají se jenom ukončit... a konec v podstatě nastane v momentě, kdy už není o co hrát. Nevím jak vy, ale já rozhodně nehraju 4,5 roku proto, aby můj nic visel spolu s ostatníma třema stovkama na nějaké stránce pod jménem GTLH, což nikdy nebyl "můj" kmen. Neměl žádnou identititu a nikdy jsem se necítil jeho součástí. Uvědomil jsem si, že nechci aby kmeny skončili, podle mě je ještě hodně o co hrát. Kdo hrát nechce, nechť zbarbaří... můžeme tady na foru vyvěsit topic s vašimi jmény aby se na vás nezapomnělo, pokud je tohle to, po čem toužíte :). Necítím se nijak provinile proti těm, co chtěli svět ukončit. Nikdo je hrát nenutí, každý máme svobodnou volbu.

My ostatní si teď dáme další patričku. :)


mna najviac oslovila tato veta:

Nevím jak vy, ale já rozhodně nehraju 4,5 roku proto, aby můj nic visel spolu s ostatníma třema stovkama na nějaké stránce pod jménem GTLH, což nikdy nebyl "můj" kmen.

Betko,budes taky laskavy,a odpovies mi na jednu otazku? To ta osvietil Boh 3 dni pred koncom? :D:D:D
Ty si neskutocne zabavny :D:D Uz si lepsí v rozpravkach jak Irfan,a to uz je co povedat :) Mala by som ho k tebe poslat na skolenie :D

 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser31870

Guest
Máš 100% pravdu že ti největší bojovníci jsou dávno pryč - ale kdo říká že tohle je bojová hra? :). Naprosto ti rozumím, že musí být frustrující dívat se na hráče, kteří mají mnohem větší účty než jsi měla sama aniž by k tomu museli vynaložit byť jen zlomek tvého času a energie.

Chlap kope výkop. Nadře se jako blázen, ale baví ho to a má pocit z dobře vykonané práce. Když po měsíci padne vyčepráním, druhej si na to vezme bagr a má to za hoďku hotový... takže otázka zní, jestli je ten z bagrem cháska, nebo ten první jenom hloupej mezek. :)


V tom se hochu velmi myliš ..popravde ani nevim kdo jaky ma učet, protože to mne opravdu nezajima :D,to zajima jen ty co se ženou za vidinou diplomu:D
A jestli je ten druhy hloupy mezek ? na to mam jiny nazor :D...ale tobe ho řikat nebudu...mne stači vaše činy:D a zato vam mužu jen tleskat :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3219

Guest
ad timalexad: Copak jsem někde tvrdil, že mě osvítilo 3 dny předem? :D, zcela jistě nikoliv... je přece jasný, že počkat na konec byl zcela jasný a vykalkulovaný záměr, to přece nikdo nepopírá :)

Rikka v době dohody nebyl členem kyseliny. Většina našich členů přešla do CQS a v podstatě jsme jako kmen přestali existovat... mám dojem, že jsem tam byl úplně sám. Rikka se naší drobné rebelie neúčastnil a nemá s ní nic společného. Je to skvělej hráč!

To, co se stalo nemá s kyselinou nic společného, ta už totiž nějakou dobu neexistuje...a pak si jako hráč v podstatě bez závazků můžu dovolit opustit GTLH a dělat si, co chci - s tím nemá Rikka vůbec nic společného :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
bol som na dovolenke,az dnes som sa vratil,tak sorry za ticho odo mna :)

takze mala reakcia:


MEDVĚDOV napsal/a:
kobra napsal/a:
je to pomsta za naše sloučení s H.T.M. a za útočnou akci AS(kam přešlo pár našich hráčů) na GA

Je to skutečně hlavně to první. Podraz jsme brali to sloučení s HTM všichni v WL i další spojenci, potom to jednání KingDucka, kterého GTL vzalo. No a někteří jsme to rozdýchali a pro ukončení světa vlezli s nechutí do GTLH a vydrželi tady a někteří se rozhodli to irfanovi a spol. vrátit.

hmm..mne ste vratili akurat gulove..oklamali ste JK,oklamali ste cely S2..nie mna,ja s tym nemam nic spolocne..proste ste urobili obr. podraz na svojich byvalych kamosov z JK a mne ides nieco oplacat?..smiesne..skorej to vidim tak,ze kyselina a ani WL nikdy nebolo schopne S2 vyhrat..tak ste urobili tento podraz s tym,ze vela hracov zlozi ucty a vasa particka hrdinsky pozabera barbarky - nic ine tam nie je,len toto,tak sa tu nehraj na nejake oplacanie - ja som spojil GTL s HTM pocas aktivnej hry..vy ste nechali vsetkych zrusit kmene,prejst ich ku nam,3 mesiace vsetci cakali na timeend a teraz vraj oplacanie irfanovi?..hehe, nepovazuj ma za idiota,aby som nevidel vaší vypočítavost, ktorú som opisal vyssie..proste ako kyselina + WL ste boli na S2 nuly - a bez JK by ste boli nuly duplom..takze ked zlozili ucty Jirik19 a dalsi silny vasi protivnici,tak ste spravili teraz tento podraz..ostatne,o nejake zlucenie a ukoncenie S2 ste prosikali vy..WL a H2SO4, nie ja..od vas mi napisali ziadost o skoncenie bojov,od vas mi napisali o uznanie vasej porazky..a teraz som len zvedavy,ako vasej podarenej particke podakuju hraci JK a ostatni hraci S2..
a co sa tyka king ducka? predsa ku vam isiel z LFFF,to ti vtedy este nevadilo?..proste trepes nezmysli,len aby si nejako ospravedlnil vas podraz na ostatnych hracov..
apropo - co ma s king duckom JK? co ma so spojenim GTL+HTM kmen JK?..za co ste sa tymto podrazom pomstili hracom JK..ze vedeli lepsie valcit,ako vase dva spolky?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser22316

Guest
Ajajajajajajak

Už se poprali? Už se poprali? Sem zvědavej jak se to teď bude vyvíjet.
 
Nahoru