• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Unikátnosti 14. světa

DeletedUser

Guest
já je nezoumám mně vyšpehujou vždy to co chci

zoidberg_dance2_animate.gif
zoidberg_dance2_animate.gif
zoidberg_dance2_animate.gif
zoidberg_dance2_animate.gif
zoidberg_dance2_animate.gif
zoidberg_dance2_animate.gif
zoidberg_dance2_animate.gif
zoidberg_dance2_animate.gif
zoidberg_dance2_animate.gif
zoidberg_dance2_animate.gif
zoidberg_dance2_animate.gif
 

DeletedUser

Guest
všiml jsem si, že když mi padne určité množství špehů, mám pak nějaké informace nezjištěné, pro s14 platí je ale psáno pouze toto:
Pomocí špehů můžete zjistit jen, kolik je právě ve vesnici jednotek.
Abyste se úspěšně ubránili před vyšpehováním, musíte mi alespoň dvojnásobek špehů útočníka. Toto číslo také trochu záleží na štěstí nebo smůle útočníka.


stupeň vyšpehování pak podle mě vychází z jiných světů a je takový:

Výsledek špehování závisí na počtu přeživších špehů.

# méně než 50%, ale alespoň jeden špeh přežije: uvidíte jednotky, které jsou ve vesnici.
# více než 50% špehů přežije: uvidíte i kolik je ve vesnici surovin.
# více než 70% špehů přežije: uvidíte i na jakých úrovních jsou budovy.

špehy proto neupdrejduju, pouze jich stavím dostatečné (doufám) množství...:)
 

DeletedUser24782

Guest
Smooked

Já vždicky útočím na ty silnější když někdo zaútočí na slabší je to pěkný srab,a ten slabý nemá možnost více poznat DK.


Admini DK:Slabší členové děkují že ste dali omezenou lhůtu útočení na slabší 'Děkujeme':hi
 

DeletedUser23861

Guest
Aletheiany výstražné ohně - Zvyšuje poškození katapulty 100%



zvysuje to taky nejakym zpusobem bonus obrany? jestli ano, tak o kolik?
 

DeletedUser2029

Guest
Aletheiany výstražné ohně - Zvyšuje poškození katapulty 100%
Tuto hlášku jsi našel kde? To by zde platit nemělo. Tady by se ve zbrojnici mělo hlásit něco jiného.

... protože efekt výstražných ohňů se liší svět od světa (staré a nové bonusy předmětů) ...
 

DeletedUser

Guest
Mě by ti špehové také zajímali... Protože kromě té minimální obrany, která se navýší to žádné jiné plus nemá.
 

DeletedUser23642

Guest
Tuto hlášku jsi našel kde? To by zde platit nemělo. Tady by se ve zbrojnici mělo hlásit něco jiného.

... protože efekt výstražných ohňů se liší svět od světa (staré a nové bonusy předmětů) ...

treba na sv12 to je takhlke:Zvýší škody katapultů v útoku o 100% a v obraně desetinásobné zvýší.

takze kdyz na zacatku dostanes predmet katy,tak si jich postav 100 a kdyz budes mit paladina ve vesnici a aktivovany predmet,bude tech 100 katu valcit jako 1000 katu a kdyz budes mit 1000 katu,budou valcit jako kdybys mel 10 000 katu
 

DeletedUser

Guest
treba na sv12 to je takhlke:Zvýší škody katapultů v útoku o 100% a v obraně desetinásobné zvýší.

takze kdyz na zacatku dostanes predmet katy,tak si jich postav 100 a kdyz budes mit paladina ve vesnici a aktivovany predmet,bude tech 100 katu valcit jako 1000 katu a kdyz budes mit 1000 katu,budou valcit jako kdybys mel 10 000 katu

hleďme ho, matematika:angel

jinak je na s14 celkem mrtvo, esli to je prázdninama či co, jak jste ostatní spokojení s děním na s14?
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru