• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Unikátnosti 14. světa

DeletedUser

Guest
sice to tu není zatím řečeno najisto, ale právě jsem zkusil jak bylo avizováno poslat špehy (3.lvl) na vesnici ze které bylo vojsko odesláno pryč a špehové vojkso nevypátrali. Takže :(((
 

DeletedUser2029

Guest
Tak teď jestli paladin s dalekohledem, spolu se špehy, vojsko uvidí. A zda bude hrát roli, na jaké úrovni jsou doprovodní špehové.

O:)
 

DeletedUser

Guest
neni možné ..... zo špehmi bol vždy problém .... časom tu určite padne konečne slovo ako to zo špehmi vlastne je ...:shout
 

DeletedUser

Guest
to zatím já zjišťovat nebudu, protože ruším výzkum špehů:))) nemam ani dalekohled:))) protože nic nového za informace nepřinesou, tak je dosti netaktické, aby zabírali tři technologie:))) jen je mi divné, že obránci to na oznamku stav vojska venku myslím napíše:)))
 

DeletedUser

Guest
nevím jestli jsem tu někde četl, že po zabrání vesnice se výzkum ruší. Možná si to pletu s kostelem:)) tak jen pro jistotu uvádím, že výzkum v zabrané vesnici zůstává po bývalém vlastníkovi:))))
 

DeletedUser

Guest
No tento svet je ozaj iny.....dost vidiet.....aj ked moc este vsetko nevyuzivam....ale dufam ze sa dopracujem aj k 2 vesnicke :geek
 

DeletedUser

Guest
já nezkoumám nic a taky žiju druhou ves budu mít zítra a nic se nezkoumal pro mně to je ztráta času
ale ten kdo se s chce s ůtoky vyhrát a pořádně vymslet taktiku (což není muj případ) tak to asi ocení
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
.oliver.: Myslím, že je obrovská chyba ignorovat výzkumy, budeš přicházet o důležité bonusy pro tvoji armádu a pokud chceš na tomto světě uspět, musíš pro to udělat maximum...
 

DeletedUser

Guest
no zkoumam jen obrané jednotky ale skoumat spehy mi prijde blbi


skoda ze nejde skoumat slechta :eek:) 5 stupen snizi oddanost 50% :eek:)
 
Nahoru