• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Válka 4 světů - Diskuze

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Vážení hráči,

v tomto tématu můžete volně diskutovat a ptát se na vše ohledně nové herní soutěže.

Válka 4 světů



DK Tým​
 

DeletedUser27267

Guest
Múžu jen takový dotaz? Někteří chodí do školy, jiní do práce. Nenapadlo tě například dát to na víkend kdy na to lidi mají více času? Prosimtě kdo vymyslel, že to bude všední den?

Jen abych upřesnil...školu a práci má převážná většina hráčů. Víkend by byl ideálnější pro všechny
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
- jak dlouho bude soutěž trvat?
- jakým způsobem se můžu ze soutěže/týmu odhlásit?
 

DeletedUser32352

Guest
Soutěž

Zdravím,
každá soutěž má být dobrovolná, nezlobte se na mě, ale náhodně vybrat hráče a nutit je bojovat kdoví proti komu je postavené na hlavu.
Asi máme málo starostí s boji, které tady máme a málo starostí doma před Vánocemi...
Kdo tohle zase vymyslel?
Zajímají mě sankce, když se soutěže nechci a nezúčastním
děkuji
sondaw
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
no doufám že nebudu muset jí proti svému kmeni nebo spojencům :D
 

DeletedUser32352

Guest
Soutěž

Vúbec nechápu, proč tohle někdo dělá a vymýšlí takové ptákoviny.
Všichni máme rozdělané svoje akce, dané nepřátele, máme nastavená spojenectví a DoNy, často jsme pod útoky a ted ještě tohle - nedobrovolná soutěž:-(
Nemám ted před svátky čas ani na to svoje a ještě se musím snad zúčastnit jakési soutěže, o kterou nestojím?
I když tohle odmítnu a budou na mne útočit kdoví kdo a kdoví odkud, prostě útočit odmítám
To nám chcete zlepšit náladu snad po těch otřesných aktualizacích?
Opravdu se Vám to povedlo, ať tohle vymyslel kdokoliv
 

DeletedUser38598

Guest
Múžu jen takový dotaz? Někteří chodí do školy, jiní do práce. Nenapadlo tě například dát to na víkend kdy na to lidi mají více času? Prosimtě kdo vymyslel, že to bude všední den?

Zde odpovím velice krátce. Čas ani datum soutěže si my nevymýšlíme, dostali jsme informace od InnoGames, že nám tu od úterý do čtvrtka poběží soutěž a pouze jí předáváme Vám, hráčům.


- jak dlouho bude soutěž trvat?
- jakým způsobem se můžu ze soutěže/týmu odhlásit?

Soutěž bude trvat 3 dny (od úterý 3.12. do čtvrtka 5.12 včetně).
Podle informací, které jsou nám známy, nebude možno se ze soutěže odhlásit.


Zdravím,
každá soutěž má být dobrovolná, nezlobte se na mě, ale náhodně vybrat hráče a nutit je bojovat kdoví proti komu je postavené na hlavu.
Asi máme málo starostí s boji, které tady máme a málo starostí doma před Vánocemi...
Kdo tohle zase vymyslel?
Zajímají mě sankce, když se soutěže nechci a nezúčastním
děkuji
sondaw
Ale Vás nikdo nenutí ty úkoly plnit. Avšak kdo v nich bude nejlepší, bude odměněn, berte to trošku s nadhledem a trošku jako takové zpestření hry... Možnost zasoupeřit si, vyhrát zajímavé ceny...

Sankce pravděpodobně žádné nebudou. Nikdo Vás nemůže nutit se soutěže účastnit. Pravděpodobně se jí stejně nevědomky zúčastníte. I pro nás bude soutěž novinkou a takovým překvapením, tak se nechme překvapit, může to být pro všechny strany příjemné. Ne ? :)
 

DeletedUser32352

Guest
Soutěž

Zdravím, máme těch akcí proti protivníkům docela dost a zvlášť teď před svátky o podobné zpestření fakt nestojím. I bez toho zde trávím dost hodin.
Takže děkuji za vysvětlení, stačí mi, že se soutěže zúčastnit nemusím
 

DeletedUser27267

Guest
no nevim nad cim inno premysli kdyz vymysli akci tohodle typu na tak nejmene vhodnou dobu...nejdirv by se meli asi zamyslet nad tim zda to pro hrace bude vyhodne zpestreni nebo naopak priostreni techto tri dnu
 

DeletedUser15465

Guest
Možná by bylo lepší, kdyby celej svět rozdělili na týmy.. od začátku do konce.. žádné kmeny, ale červení proti žlutým atd.. Mohlo by to být docela zajímavé.
 
Nahoru