• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Válka 4 světů - Diskuze

DeletedUser36790

Guest
Stejně to vypadá jako jeden velký podvod. Přičítá to podobné hodnoty. Nemyslím si, že každou vteřinu získá jeden tým přibližně stejný počet surovin :)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Zajímá mě, jak bude soutěž vyhodnocována - bude vítězný tým vyhlášen a odměněn na každém světě CZ? Nebo to bude jen pro vítězný tým v rámci CZ servru?

V tomto ohledu je to zatím dle mého určitě špatně vyřešené, to již dopředu uznávám, neboť odměnu získá globální tým. Tedy ten tým, který je vedoucím týmem v té vrchní tabulce.
 

hlmartin

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
další nedomyšlená

stejně jako nám update přehodil mapu apod - a byl to hloupý krok, protože nemyslím že jen já jí tam stále hledám

ALE I kDYBYCH NAKRÁSNĚ CHTĚL, TAK NA NAŠEM SVĚTĚ (11) TĚŽKO MOHU NĚJAK SOUTĚŽIT, KDYŽ HRANICE JSOU BETON A TAM KDE BYCH MOHL NĚCO UKOŘISTIT MÁM TAK NA 4-5 DNÍ CESTY, COŽ SI MYSLÍM ŽE JE PROBLÉM VŠECH NA TOMTO SVĚTĚ - TAKŽE NEDOMYŠLENO

ŠKOLÁCI JSOU VE ŠKOLE A VEČER MUSÍ SPÁT, TAK JIM NA TO SOUTĚŽENÍ ZBÝVÁ TAK 6 HODIN - NEDOMYŠLENO

JSOU LIDI CO DĚLAJÍ V TURNUSECH 12 HODIN, KDYŽ MÁ TENHLE ČLOVĚK MEZI NOČNÍMI, TAK KOLIK MU ASI ZBYDE ČASU U TOHO SEDĚT - NEDOMYŠLENO

TRVÁNÍ POUHÝCH 24 HODIN - A JEŠTĚ VE VŠEDNÍ DNY - NEDOMYŠLENO

Takže to shrnu - po těch rádoby "vylepšeních" a "zatraktivněních" hry jsem moc rád, že ten náš svět dohrneme do konce a už se budu moct bavit smysluolněji

měli by si pánové z INNO udělat anketu, aby viděli, jak moc se nám hráčům ty jejich paskvily líběj, jenže asi mají strach, že by se dozvěděli pravdu
 

DeletedUser30368

Guest
Koukám, že jsem si to měl přečíst dříve, jsem si myslel, že těch pár desítek surovin na světě 33 něco změní, al ono se počítá global :-( To se Němcům nepovedlo :(
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Když už se to nedá vyhrát :D, jaké máte barvy a jaké byste si přáli? :D
Mně osobně modrá sedí :yes

PS: kdyby betu hrálo víc lidí bylo by jasné že tento úkol je na dlouho jedoucích světech tak trochu potíž :D
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
To je slabý výraz. Vůbec nechápu, proč se tedy do téhle soutěže zapojuje s33, který běží 14 dnů a survin je na něm k mání jako šafránu. To je strašně nefér, aby taková soutěž byla o ceny.

Ano, toho si samozřejmě jsme vědomi, hráči na s33 žebříček příliš neovlivní. Máte nějaký nápad, jak zapojit všechny světy, aby každý svět mohl v globálním žebříčku více tabulku ovlivnit?

Koukám, že jsem si to měl přečíst dříve, jsem si myslel, že těch pár desítek surovin na světě 33 něco změní, al ono se počítá global :-( To se Němcům nepovedlo :(

Tady se velice omlouvám i já, uvedl jsem zde chybnou informaci, že hry nebudou globálně propojeny. Tato informace mi před zahájením výzvy musela uniknout.

Jenom pro info, jak si zatím vedou češi. Drží se někde v polovině tabulky. Nejlepší rabovači jsou němci a za nimi s velkým odstupem poláci.
 

DeletedUser25426

Guest
Koukám, že jsem si to měl přečíst dříve, jsem si myslel, že těch pár desítek surovin na světě 33 něco změní, al ono se počítá global :-( To se Němcům nepovedlo :(
Taky jsem myslel, že bude vyhodnocení pro jednotlivé světy... Výhoda v produkci železa by se hodila ;)
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Ano, toho si samozřejmě jsme vědomi, hráči na s33 žebříček příliš neovlivní. Máte nějaký nápad, jak zapojit všechny světy, aby každý svět mohl v globálním žebříčku více tabulku ovlivnit?



Tady se velice omlouvám i já, uvedl jsem zde chybnou informaci, že hry nebudou globálně propojeny. Tato informace mi před zahájením výzvy musela uniknout.

Jenom pro info, jak si zatím vedou češi. Drží se někde v polovině tabulky. Nejlepší rabovači jsou němci a za nimi s velkým odstupem poláci.

Mnou právě vymyšlený vzorec pro výpočet koeficientu vyrabovaných surovin pro jednotlivé světy.
(druhá odmocnina poměru (body vesnic na světě s nejvíce body z počítaných světů : body vesnic na konkrétním světě)) děleno (druhá odmocnina z (procento opuštěných vesnic ze všech vesnic na daném světě) * třetí odmocnina z (body, do kterých opuštěné vesnice rostou' * rychlost růstu vesnic * 500))

' = zadat vždy minimálně 100, i kdyby třeba nerostly vůbec

Sice komplikované, ale docela spravedlivé...
Každopádně, to "nejlepší rabovači jsou ..." bych bral s rozvahou. Z toho, co píšeš, je zřetelné, že jde o celkovou sumu toho, co vyrabují, což je z počtu světů zcela logické, navíc na jiných verzích mají jiná pravidla pro skripty a jiné počty světů s pomocníkem rabování.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru