• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vítání jara

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Vážené hráčky, vážení hráči a příznivci DK fóra,
jaro je opět zde, i když se zima nerada své vlády vzdává. Zima byla v pohanské tradici úzce spojována se smrtí. A protože jen tak dobrovolně neodejde, bylo třeba ji z vesnic a měst vynést, kamenovat, upálit, utopit nebo zahrabat, aby se už nevrátila a mohlo přijít křehké jaro. Na základě této představy vznikaly pevně dané lidové scénáře a rituály, jakým způsobem zimu - Moranu vynést a jak jaro přivítat.


Vítání jara.png
V naší nové soutěži máte za úkol povyprávět, zaveršovat či zapět o tom, jakým způsobem je Morana, Morena, Marzana, Mařena, Smrt, Smrtka nebo Smrtholka vyprovázena z vašeho panství.

PODMÍNKY SOUTĚŽE
  • V soutěžní sekci založte své vlastní vlákno s názvem Vašeho příběhu.
  • Příběh můžete napsat jako krátkou povídku, básničku či písničku, případně i zazpívat nebo zarecitovat a odkaz na nahrávku - zpívanou nebo i vyprávěnou vložit do vašeho soutěžního vlákna.
  • Mějte na paměti, že příliš dlouhé příběhy ztrácejí svůj náboj, optimální jsou díla obsahující do 500 slov.
  • Nezapomeňte, že vše, co bude v rozporu s pravidly fóra bude ze soutěže vyřazeno, díla, která by pravidla hrubě porušovala, budou smazána.
  • V průběhu soutěže můžete svou práci stále upravovat, ovšem jen to, co je ve Vašem vláknu uvedeno na prvním místě, bude soutěžní. To znamená, pokud byste vyprávění upravili a vložili jako další odpověď, přečteme si to, ale status soutěžního příspěvku to mít nebude.
  • Pro pořádek připomínáme, že plagiátorství, stejně jako vulgární vyjadřování či přespřílišné zmínky o pití alkoholu či užívání drog, tu nepodporujeme.
  • Díla zaměřená proti členům supportu budou smazána a ohodnocena podle pravidel DK fóra.
  • Soutěž vyhodnotí a vítěze vybere DK tým.
Morana.png

PRŮBĚH SOUTĚŽE

Soutěžní díla vkládejte od 21. března do 10. dubna 2022

ODMĚNY

1. místo - 1 200 prémiových bodů
2. místo - 1 000 prémiových bodů
3. místo - 800 prémiových bodů

4. místo - prémium na 30 dní
5. místo - prémium na 14 dní

kočičky.png

DK tým si vyhrazuje právo podmínky soutěže v jejím průběhu upravit nebo ji celou zrušit, pokud by došlo k jejímu zneužití proti pravidlům DK fóra a této hry, nebo v případě malé účasti soutěžících.
Diskutovat k soutěži můžete ZDE
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.302
Vážení hráči,

soutěž byla ukončena a nyní probíhá vyhodnocení. Děkujeme všem za účast!S pozdravem
DK Tým​
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru