• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

vercaahoj - Příběh prvního paladina

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Příběh prvního paladina

Povídka

Persy (první paladin) v putyce přebýval , pil a pil až se poblinkal. Příběh ,ale přeměnil ,když potkal paní půvabnou. Později přestal pít a potomka počal. Persyho přepadl podivný pocit , postrádal potomka a paní půvabnou. Když pěšáci první příbytky přepadli , persyho pomoc potřebovali. Proto požádal o přilbu a piva pardál , pak potomka pohladil , paní půvabnou políbil a za pěšáky pochodoval. V poledne potkal pěšáků pár , piva za pár ponožek prodal. Pozoroval počínání pěšáků. Prázdná piva i pěšáci padali. Persy pak pěšáky přetáhl po hlavě a přivázal. Příští poledne už, Persy předvedl potlučené pěšáky před porotu. Potrestaní pěšáci pomalu pádlovali pryč. Persyho pak přetáhla paní půvabná ,protože pozapoměl prádlo posbírat ,ale pak ho políbila a i s potomkem pořádně přivítala. Persymu poděkovali a přiznali práva paladina. Persyho příběh pohasíná ,ale paladinové přežívají!


Ps: doufám že to bude splňovat všechny kriteria. Snažila sem se dát tomu nějaký smysl ,ale jen s jedním písmenem je to vážně těžké :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.327
Je zde proti zadání příslovce - už.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru