• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Verze 5.5

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ne tyhle změny budou dány do běžících světů a není třeba pro ně zakládat novej...
 

DeletedUser

Guest
Protože když se rozjížděl kostel (nová verze) bylo to tak.
 

DeletedUser

Guest
No já myslela, že když půjde nová verze světy zůstanou ve staré a nový například 15, by ten den začal jít v nové :D Pardon asi mi nějak zamrzl mozek :angel
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
No, a mně se hodně líbí ten bod s oznámeními - to mne tedy dost štvalo, když jsem promazával a a skákalo to zpět na první stránku.
 

DeletedUser7531

Guest
Heh, tak tohle bude asi pekny dotaz a budu pak asi pod drobnohledem supportu :pardon...

Na anglickem foru je mimojine zminka o tom, ze verze 5.5 prinese i dokonalejsi metody odhalovani (nebo zabraneni prihlaseni) tzv. botum. Je tam mimojine zminka i o tom, ze (pokud jsem to dobre pochopil) budou rusit dosavadni ochranu pomoci "broken circle", ktera tam uz funguje nejaky 3-4 roky, co si tak pamatuji, kdyz jsem tam hral. Tady ale nikdy nic takoveho nebylo...
Furt me zajimalo, jak se proti botum bojuje zde :pardon - samozrejme muzete pojat podezreni pri pravidelnych prihlaseni - napr. kazdou hodinu, nebo kazdodenne ve stejny cas ...atd. ale stejne... :pardon

Tohle by me vazne zajimalo.

Ja osobne nepouzivam zadny bot, ani jiny nepovoleny program ci script... ale zajimat me to snad muze :)
 

DeletedUser

Guest
Já myslím, že se to řeší tak, že prostě support musí takovýho bota najít, rozebrat, najít v něm nějaký řádek co se jim hodí a pak sledovat, zda se něco takovýho neobjeví. no a když se to objeví, klep hocha přes pracky.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru