• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

VI. Oficiální sraz 2013

  • Zakladatel vlákna Zakladatel vlákna DeletedUser3
  • Vytvořeno Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3

Guest
Vážení hráči,

opět pro Vás připravujeme hráčský sraz.

Na sraz je nutná registrace, pro ulehčení organizace srazu.

Upřesněné informace:

Sraz bude dne 9. března 2013 v restauraci U Zlatého selátka v Kladně od 17:00 hodin.


Bližší informace jsou zde.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Aj Malkin sa chce zúčastniť. Čo tak prvý marcový týždeň.
 
Praha ?!? :shock
Achich...škoda že to mám tak daleko.... :sorry

Že by se akce konala v Clarionu ? :scratchA nebo tam, kde byl loňský Greposraz ? :)
 
No, určitě to pro Tebe bude jednodušší se dostat někam do Prahy, než do Dětěnic. Se těším, že se uvidíme. ;)
 
Paráda, je dobře, že sraz bude v Praze, kam je dobrá dopravní obslužnost, pokud sraz nebude první březnový týden, dojedu se za vámi mrknout, bude mi potěšením vás všechny poznat. Zelíčko, už se na Tebe těším.
 
Pokud mě paměť neklame uvidíme se podruhé :-)...Pokud 16.2., tak tam k tomu oslavím svoje 17tiny :-D
 
Já ještě uvidím jak to budu mít s dopravou. Jinak bych se přijel také mrknout. Tedy pokud nebudu hned zmlácen. :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Zpět
Nahoru