• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

VI. Oficiální sraz 2013

  • Zakladatel vlákna Zakladatel vlákna DeletedUser3
  • Vytvořeno Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Zachvíli by to mělo být, pokud někomu nepříjde, tak ať píše na Support.
 
sraz

čaute kdy bude další sraz DK nebo jestli vubec ještě nějaký bude
 
Někteří plánují cosi na srpen ve Dvoře Králové nad Labem a oficiální sraz, takový jaký byl letos v květnu, tak s dalším počítej až někdy příští rok.
 
To, Biblosi, nevím. anjelik809 mi o tom říkala přímo na srazu v Trenčíně, a pak to psala i zde.

Musíš se zeptat jí, tady na fóru nebo na s39, tam to budeš mít asi rychlejší.

Mně je to jedno, já tam stejně nepojedu, nemám na to čas teď v létě.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Zpět
Nahoru