• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

VII. oficiální sraz DK - duben 2014

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Napsat to nelze, to by je nepřátelé vzali útokem. Přihlášených lidí je dost, ale sál to pojme, bez obav. Jsou to stejně pořád jen orientační počty až do doby, dokud akce nepoběží. Někdy se přihodí věcí, že i kdyby člověk sebe víc chtěl a těšil se, nevyjde to. Ale já věřím tomu, že když něco tak nemá být, tak to tak prostě není. A těším se na všechny, co tam být mají a tedy i skutečně přijedou. :hi
 

DeletedUser

Guest
Jen když vidim kolik je pouze na světě 34 přihlášených hráčů, tak se na ten mejdan docela těším, protože i kdyby přijelo pouhé 1% lid ze 16175 lidí, je to 160 lidí. Další světy nehraju a tak to vynechám.


Ovšem dost mě zaráží, že je to v sálečku pro 250 lidí a né na stadionu. Protože i pouhá 2% z jednoho světa už se nevejdou.

Proto ten dotaz na počet lidí. Vo nic jinýho nešlo.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
No, víš, ale na pronájem stadionu bychom museli vybírat daleko větší poplatek, takže to by pak nepřijelo ani tolik lidí, jako na ten sál. Neboj, jako sardinky nebudete. Sál je přiměřený dle dlouhodobého statistického šetření ... ;)
 

DeletedUser

Guest
Ahoj, je mi líto, ale musim tu přihlášku zrušit. Já ani děti nejedeme.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Aj ta krajta - škoda, ale pokud to nejde, tak nejde. :(
 

DeletedUser

Guest
No už to začíná bejt asi blbý. :wacko Tedy jedem jen s =Jiras=em, ovšem bez dětí.

Omlouvám se za zmatky. S pozdravem a přáním pěkného dne Harvestor.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

= Jiras =

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
Herdek Harve ,

nedělej tu zmatky ... ještě 1 to zrušíš a zruším já tebe :p
 

DeletedUser

Guest
Zde se nejedná o výhrůžku supportu, ale vlastní ženě. =Jiras= "....." nebo dostaneš na banjo.:yeah
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak že je to jasný. Tohle vidim na rozstřel. Tuto rozpravu končim, protože sem nepatří a sejdeme se na kolbišti. ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru