• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vlajky

DeletedUser

Guest
Zdravím
Chtěl bych navrhnout mírnou úpravu v časovém intervalu změn vlajek. Konkrétně to , že vlajky stejného typu např. více obyvatel by se dali měnit za jiné úrovně toho samého typu, bez omezení časového intervalu.

Př: Dal jsem si vlajku + 4% obyvatel, zaútočím a získám další vlajku + 5% obyvatel.
Normálně - musím počkat 24 hodin, abych si mohl dát stejný bonus jen lepší úrovně
S návrhem - dám si lepší bonus a mohu v klidu rekrutovat.
 

DeletedUser32529

Guest
Já bych těch 24h úplně zrušila, kdo co má ať si nasazuje jak je libo :)
 

DeletedUser

Guest
-> fogoša

No je to taky nápad, ale ten interval tam z určitého důvodu je. Jde o to, že musíš trochu dopředu plánovat a strategizovat. U mého návrhu jde o to, že můžeš za útok, ocenění apod. získat vlajku stejného typu ovšem lepší kategorie. A to do plánování nijak zahrnout dosud nemůžeš.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Pokud bychom zavedli tento návrh, musel by se poměrně hodně předělat systém konfigurace světů, což by bylo poměrně obtížné, proto ani nemá cenu tento návrh posílat někam dále, navíc já osobně si myslím, že je lepší když platí jednotné podmínky pro všechny vlajky, než aby některé šli nasadit dříve, než po 24h a jiné ne.
 

DeletedUser38979

Guest
Ahoj

Ohledně vlajek, bych uvítal jinou změnu. A to kdyby se s nimi dalo volně obchodovat i mimo kmen. Třeba na úrovni tržiště. Když to jde s PB. Proč by to nešlo i s vlajkami?

Hezký den přeji ;)
 

DeletedUser37060

Guest
A ako by vyzerali návrhy?

1 vlajka akej úrovne by predstavovala akú hodnotu?

Ako nápad je to dobrý, ale nerealizovateľný, nakoľko je 9 stupňov vlajek a drevo, hlina, železo, prémiové body majú len jeden stupeň...
Možno by sa to dalo, že by na obchodovanie cez trh išlo obchodovať len s prvým stupňom vlajky, alebo druhým... Ale tretí a vyšší by som už na trh nedával...
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
No, spíš by to muselo fungovat obdobně jako při směně v kmenu. Ale to by pak stíralo rozdíly výhody být v kmenu a nebýt. Pokud jde o pořizování vlajek.
 

DeletedUser37060

Guest
Ja si nemyslím, že by to nejak zastieralo výhodu býť v kmeni. Nakoľko v kmeni si hráč môže vymeniť vlajku akejkoľvek úrovne, zatiaľ čo na trhu len prvú úroveň... :scratch
Spíš by mi to prišlo motivačné, ešte keby tam niekde behala poznámka, napríklad v oznámení o prebehnutej transakcii, že vlajky väčšej úrovni si môže vymeniť len v kmeni ;)
Aj keď zase na druhú stranu by to asi nešlo, pretože by sa musela vytvoriť nová šablóna na oznámenie o transakcii... :D
 

DeletedUser36255

Guest
No, spíš by to muselo fungovat obdobně jako při směně v kmenu. Ale to by pak stíralo rozdíly výhody být v kmenu a nebýt. Pokud jde o pořizování vlajek.
Hmm, stejný argument by se dal použít i pro suroviny a ty přitom vyměňovat napříč všemi hráči jdou.

Kdo chce měnit vlajky, jako například nyní já na počátku S35, tak stejně bude střídat kmeny jako ponožky, jen aby se mu to otočilo a například u mě se těch surovinových vlajek co nejrychleji zbavil, dokud jsou ostatním lidem potřebné a jsou ochotní je vyměnit.
Dneska k nám na S32 založil účet jeden hráč z jiného světa a vlezl do kmene jen proto, aby si s kolegou vyměnili vlajky a hned zase zmizel. Systém postavený na hlavu...

Myslím že omezení na kmen je docela zbytečné. V nějakém kmenu stejně každý byl, je, či v nejbližší budoucnosti bude.
Proto nevidím důvod, proč by nemohla být možnost vyměňovat vlajky i napříč celým světem.
 
Nahoru