• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

X. Oficiální sraz - Jihlava, 22.4.2017

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
:)
Dobré ránko, Jihlavo ! :)
Na probuzení tu zní "Ode an die Freude", ja :)
A už je tu veseleji :D
(popravdě jsem tak zblblá, že jsem si včera myslela, že mi tu Sheddík pouští Alexandrovce :D )

Čerstvé info z místa konání slezinky:
Mírný západní větřík, příjemná teplůtka na 7 stupňů (jak stvořená pro vaťáček) a lehce zkrápějící deštík :)

(chci Shedda vytáhnout do katakomb, tak mu musím nalhat, že je jihlavské podzemí vytápněné, jinak by se mnou asi nikam nešel : )))))
 

DeletedUser33829

Guest
Jen pro informovanost, pouze Kvítek pouští a poslouchá 9. symfonii, já takovou skladbu nepouštím a už ji to vstouplo do hlavy, zdá se že je to návykové a mělo by to být regulováno, např. po pátém spuštění by to již nemělo jít spustit na 24 hodin.
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Vážení priatelia on-line reportáže... Sdělujeme, že jdeme na oběd :)
Vyzkoušíme zdejší světově vyhlášenou gastronómii v Radniční restauraci, kterou proslavil Polreich :)
Tak pa :)
A pak katakomby : )))
Doufám, že když je venku takový vedro, že seženeme třetího do party, jinak nás tam nevpustěj (min. 3 osoby ve skupince) :D
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Našli se kupodivu i další odvážlivci, kteří s námi sestoupili do katakomb :)))))
Jo,...bylo to zcela fascinující a zároveň velmi poučné ;)
Skvělé ! :)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Díky všem, kteří dorazili na sraz! Doufám, že jste se bavili a že se vám na srazu líbilo. Všichni, kteří získali odměnu za účast v některé ze soutěží či výhru za "Nej srazu", již dostali svoji odměnu na svůj účet. Může se stát, že se nějaká odměna mohla přehlédnout, pokud by se tak stalo, dejte mi vědět a já hned chybu napravím.

Budeme se těšit samozřejmě také na fotky, pokud nějaké máte, neváhejte je vložit do této sekce, ať se o ně podělíte i s ostatními hráči. Oficiální fotky od Biblos, budou k dispozici během příštích pár dnů. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru