• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Zástup, Zprávy

DeletedUser

Guest
- a kdo chrání Ty, kteří přes všechny obtíže zástupy - v zájmu kmene, okolních hráčů zatím přijímají? To ani nemají před přijetím zástupu vědět, že nebudou moct vesnici dobrat zpět, poslat podporu sousedovi? Už teď se kolikrát perou na účtě bez pb.. a zůstávají tam jejich 30, 100, který jim majitelé nikdy nevrátí.. (jasně - řešením je takový vykuky z kmene po vrácení vyhodit a rozebrat.. ale ztracený čas zástupům to nevrátí..)

- tyhle "povinné" kontrolní zástupy prostě nechápu.. dospělí chlapi, co by jinak kolikrát dali ženě, dětem pár facek, kdyby se jim jukli do schránek, skype, dávaj "povinně" přístup cizím lidem? A kolikrát k tomu i vyzývají? To totiž není zdaleka jen vedení.. kontrolu vyžadujou často sami hráči..

- protože oni sami si svýho soukromí neváží, a nejsou ochotný za něj ani ztratit slůvko "NE", budou si moct nastavit další podmínky, o kterých ten, co zástup přijímá nebude vědět předem? To opravdu myslíte vážně?

- ale asi nemá cenu se rozčilovat.. až nebudete moct sehnat - hlavně v začátcích, nebo noví hráči, zástup - nedivte se.. holt všechno má svoje meze.. a blbce jsme Vám dělali už dost..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Já vím o čem píši, z obou stran, byly doby, kdy jsem měl přes prázdniny třeba 30 zástupů. A těch bodů, co jsme do toho nacpali z vlastního, to už nikdo nespočítá. Přesto jsem pro určitá omezení. Protože znám i tu odvrácenou stranu.
 

DeletedUser

Guest
- pak by jsi mohl vnímat tu nerovnoprávnost - mezi tím kdo zástup potřebuje a tím kdo je ochoten ho příjmout..
- nejsou od toho pravidla a support? Navíc pokud by podmínky byly známé předem - tj. fakticky smlouva mezi zastupovaným a zástupem(jak jsem navrhovala v jiném topicu) a byly trvale přítomny a viditelné na zastupovaném účtě, mohl by support zasáhnout vpodstatě okamžitě při jeho předčasném rozebírání.. třeba ochranou blokací..
 

DeletedUser33829

Guest
mohl by support zasáhnout vpodstatě okamžitě při jeho předčasném rozebírání.. třeba ochranou blokací..
To by to musel ještě sledovat.:D

Já nechápu, že to řešíte, ale co ještě více, že jdete na ruku zastupovaným hráčům.:blush

ad 1) Je to hra, všichni tu jsou pod fiktivními jmény (např. kdo je to bleskosvodka? Vůbec nic o ní nevím, lautr nic, leda tak, že je to žena), proto si myslím, že sem cokoliv citlivého ze světa nepatří a pokud někdo vede korespondenci, kde řečí věci z reálu a nechce, aby je zástup četl, tak si je má řešit jinde, nebo si může zprávy vymazat a uložit v počítači. Proč tu pak neřešíte třeba i poznámkový blok, tam může být to samé.

ad 2) DK jsou kolektivní hra (vyhraje kmen, ne hráč) a k tomu válečná, v jakékoliv armádě musíte poslouchat, já si nedokážu představit, že řadový voják v reálu držkuje, to asi dobře nedopadne, přesto tady se dělají opatření, aby takoví hráči měli více a více volného prostoru. Jestli se to někomu nelíbí, tak může hrát X jiných her, kde může hrát sám za sebe, kde nebude muset válčit, ale jen stavět či něco obhospodařovat atd.

ad 3) Ochota brát zástupy je mizivá, dopadá to tak, že z desítek lidí v kmenu je to závislé na pár jedinců, tímhle nijak těch pár ochotných nemotivujete, tak jako ty ostatní, co ani teď nejsou ochotni se starat o účet druhých, navíc když vezmu, že spousta hráčů je nezodpovědných, chráněna pravidly, která jsou už tak vůči nim vstřícná, a jak kdyby to nestačilo, tak jim poskytovat další ochrany? Hráč si napíše, že končí, dá zástup a člověk nemůže použít PB ani na PÚ, a když si pošle svoje, tak musí kontaktovat support, ještě o krok víc, než když hráči dávali zástupy v době, kdy jim došlo PÚ a už nechtěli si kupovat PB, tak skončili.

ad 4) Když čtu to co sem kopíroval Willibald, tak nemožnost číst a odpovídat na zprávy je nevýhoda nejen pro zástupce, ale i zastupovaného, někteří nepřátelští hráči schválně píší hráči, aby testovali jestli hráč tu je či není, a pak dle toho útočí či neútočí, nemožnost posílání útoků a podpor už beru jako hodně nepovedený vtip, takže ani ztracenou vesnici zástupce nebude moct dobýt zpět? To je jako vtip?:rofl

ad 5) Ať jako řadový hráč či zakladatel kmene, tak celé uskupení, společnost, které tu nazýváme kmen by mělo být o důvěře a jednotně, že chce něčeho dosáhnout, když budu řadový hráč, tak bych měl vedení snad věřit, a tak zástup klidně poskytnu, nebo odpovím na to co mám či nemám, co dělám, proč dělám či naopak jako zakladatel řeknu dělej to a to a proč. Celé mi to připadá, že to vychází z toho, že lidi jsou blbci a/nebo křiváci. Jak kdyby nestačilo, že už tak většina hráčů hraje prdlajs, jak kdyby nestačilo, že někteří špehují, jak kdyby nestačilo, že spousta hráčů chce zástup a klidně jej hodí, ale vzít někomu zástup nechtějí a i když jsou chráněni až až pravidly, tak je budeme chránit ještě víc, ono totiž stejně těch pár co bere zástupy a snaží se chce něco dokázat, tak další podpásovku přece snesou.:great:wacko

Na.rat!:king
 

DeletedUser

Guest
- no měla jsem představu elektronický zprávy.. to by šlo zautomatizovat..
- no právě, že těch co zástup budou někdy potřebovat je podstatně víc, než těch co jsou ochotný je brát.. obyčejnej populismus, nepřemýšlející nad tím, kdo pak ty zástupy vůbec bude brát.. (nebo z toho uděláme obchod za pb.. nakonec proč ne..)
- povinný kontroly - pokud je ta hra o důvěře, tak by taky mělo vedení hráčům věřit.. ale to jen taková hra se slovy.. pro dost lidí (většinou těch lepších) je něco podobnýho podobný tomu, jako kdyby manželka chtěla, aby před ní vysypali kufřík- prostě je to nedůstojný.. V zásadě to beru tak, že vesky patří kmeni, vojsko patří kmeni - ale účet konkrétní osobě a nikdo nemá právo si tam vynucovat vstup..
- jinak souhlas
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33829

Guest
Já bych nepřirovnával manželství k armádě, stojí to na něčem jiném, smysl a cíle jsou taky jiné. Nicméně ještě k těm zprávám a soukromím, tak jednak jsem vzpomenul poznámkový blok na který jste nějak opomenuli, ale jednak jsem si vzpomněl, že support vidí všechno, z tohoto hlediska zde ani soukromí neexistuje a nikdy ani neexistovalo. Takže jaký smysl má schovávat před zástupcem zprávy a brát v potaz jakkoliv citlivý obsah ať se týká čehokoliv, ať hry či cokoliv jiné, když si to supporťáci můžou číst?:D
 

Partyzán

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
12
Chápu tohle správně jako kompletní znemožnění ovládání vojska na zastupovaném účtu? o.O
[SPOIL]While sitting your account, sitters will be able to:

View your Premium log
Spend Premium Points on activating time based features such as the Premium account
Spend Premium Points on activating instant features such as build time reduction
Read and send mail
Send attacks
Send support

Use tribal features, including anything that may require special privileges[/SPOIL]

Představte si, co se stane, až se najde nějaký blbec, který nepochopí, co to znamená, a zapne to...a odjede na dovolenou...a na jeho účet půjde hromadný útok :DDD
Přijde mi to jako naprostá blbost. Vojsko je v téhle hře základ, zástup bych měl dát tomu, na koho se dá spolehnout, a když mi někde rozbije útoky, kde jsem nechtěl, tak co se stane, zboří se svět? Za deset dní (nebo 16, podle nastavení světa) to mám zpátky a jestli mi to hodně vadí, tak to s ním vyřeším domluvou.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Tohle je z bety, ta je testovací, nemusí to tak pak být. A hlavně, na českých DK to bude v češtině. :)
 
Nahoru