• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Zástup, Zprávy

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Díky za nápady a myšlenky na vylepšení. Nápad na omezení pro zástupce jsem poslal vývojářům hry.
 

DeletedUser40503

Guest
S tou složkou na HZ plně souhlasím :) když mi na to odepíše 5 členů zároveň a ještě něco řeším s někým jiným tak v tom pak mám slušnej maglajz...

Ale s tím omezením pro zástup (nahlížení do zpráv) už sem tak trochu na vážkách... Vemte si že spousta kmenů má kontrolní zástupy kde zjišťují kvalitu vojska ale jestli náhodou taky dotyčný hráč neposílá informace do éteru...
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Nápad byl přijat, pracuje se na jeho implementaci do hry a snad nás v budoucnu bude čekat možnost nastavit si různá omezení pro zástup.

Ještě jednou díky za vaše návrhy! :great
 

DeletedUser25426

Guest
Takhle je to teď na Beta servru... Takže tak to asi dostaneme i na CZ ;)

While sitting your account, sitters will be able to:

View your Premium log
Spend Premium Points on activating time based features such as the Premium account
Spend Premium Points on activating instant features such as build time reduction
Read and send mail
Send attacks
Send support
Use tribal features, including anything that may require special privileges
 

DeletedUser

Guest
- a bude to vědět zástup předem? Dřív než to se všemi povinnostmi a "zátěžemi" příjme?

- chápe vůbec někdo, že ani teď se nikdo nepere o možnost zástup vzít a že těch co ho potřebují je vždy víc, než těch co je ochotných ho brát? To má asi stejnou logiku, jako kdyby výrobce k těžko prodejnýmu zboží přidal ještě pár nepříjemných podmínek navíc..
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Jenže tohle má ochránit toho, kdo zástup dává. Ten chránit před některými ochotnými opravdu potřebuje, nebo před těmi, co vynucují "kontrolní" zástup.
 
Nahoru