• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Zimní olympijské hry Sochi 2014

  • Zakladatel vlákna Samuel Elánius
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Tak konec nadějí :)
Slováci by mohli v rámci úspor vzít na palubu svého speciálu i svoje bývalé bratry :cool
Samozřejmě za úplatu
P.S. Palclin, co to máš za stránky? mě to tam ani nepustí :D
 

DeletedUser

Guest
Kto sledoval zakladnu skupinu,ako hrali USA od začiatku,ten sa tomu nečuduje.
Je to rozdiel triedy,dvoch a presne tam sa nachadza aj naš/Vaš/ hokej,keď už pridu najlepši hrači sveta,je to marne,tak na MS ešte ako tak uspejeme,ked pride 5 trieda hračov,inak je to zapas,ako keby vo futbale hrala Barcelona z Plzňou,bez šance,priznam sa,prvy krat v živote som fandil inemu mužstvu ako Česku a to mi stačil jeden obrazok :D:rofl.
 

DeletedUser

Guest
To máš pravdu, ale víš jak to je ... naděje umírá poslední :)
No nic, můj život jde dál, jako obvykle.

Hezký večer všem ;)
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Češi končí i tak jsem si to užil, uvidíme co Kanada pro mně to nekončí :D
 

DeletedUser

Guest
Tento turnaj nam ukazal,že svetova špička je o dosť pred nami,do nedavna sme s nimi držali krok,teraz ten rozdiel je strašne viditelny,pohybovo,myslenim hlavne su ďaleko pred nami,počkame si zas na MS,aby prišli ich D mužstva a mohli sme niečo zas vyhrať :D.
 

Habrton

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
Včerá jsem smutnil :( a dnes mám radost :cool jak dopadl konec zápasu.

Češi dostali bůra od Amíků.

No není to sladké od nich. :great

Též přeju dobrou noc ... :hi
[SPOIL]
Diky Tondo ...
HOP HOP HOP !!!!!!! :)))))))

Hlavně Kvítkovi ... škoda že tu není asi je vyhopsaná jak dnes fandila. :yeah[/SPOIL]
 

DeletedUser34586

Guest
Habrtone,se tu sám jenom zesmněšnuješ,jsi taky Čech :blush Jinak Američaní hrají skvělý hokej :great
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
já fandil, a dokud to bylo 4:1 tak jsem optimisticky říkal že bude remíza :) ale náš tým je čím dál tím méně energičtější, čím to asi bude? :scratch
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Pajcline máš pravdu že to byl velký rozdíl ale dívat se na to dalo,mohlo to dopadnout i hůř 5:2 není zas tak hrozný výsledek.

Každopádně jsem zvědav na konečné pořadí,takže budu sledovat i další zápasy.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru