• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Zlate mince-počet šlechticů

DeletedUser

Guest
Rychle udělat co nejlepší vesnici? Zkus mlátit hlavou do monitoru do zemdlení, třeba to pomůže.

Tyhle doatzy miluju. Musíš zvážit jaký budovy jsou dobrý na jakej stupeň. Jako neexistuje ultimátní jednotka tak neexistuje ultimátní vesnice.
 

DeletedUser

Guest
podle mě je v tom hrozná věda.nechápu proč si s tim děláte těžkou hlavu.mě stačí dva a je to v poho:paladin.
 

DeletedUser3219

Guest
Rychle udělat co nejlepší vesnici? Zkus mlátit hlavou do monitoru do zemdlení, třeba to pomůže.

Tyhle doatzy miluju. Musíš zvážit jaký budovy jsou dobrý na jakej stupeň. Jako neexistuje ultimátní jednotka tak neexistuje ultimátní vesnice.

on to není tak blbej dotaz, traktůrku. Řešili jsme různý druhy vesnic, ale časovej faktor je taky důležitej... všiml jsem si, že hodně hráčů zpočátku staví tak, že budujou co můžou, bez ohledu na další vývoj. Takže maj postavěný třeba dílny, stáje, tržiště na vysokejch levelech a doly nemaj dostavený na max jenom proto, že kdyžř kliknou na barák, můžou je stavět a nechce se jim čekat.....

Osobně bych ti doporučil stavět doly na max - to si samo vynutí skladiště a selák, s tím zvyšovat hlavní budovu - tak aby to bylo časově přibližně stejné. Nemá smysl stavět důl 15 hodin, když hlavní stan postavíš za 2 hodiny a surek máš dost....K tomu něco kasárna a hlavně, v podstatě od počátku dělej obranu.

Teprve, když máš doly na max, řeš kovárnu (myslím vyšší levely, nižší budeš muset postavit tvůli armádě dřív), stáje a tržiště a vůbec nutný podklady pro šlechtu... prvním cílem jsou doly na max a hlavní stan tak na 20, abys u toho neusnul ;-)
 
Nahoru