• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Zlevnění mincí

DeletedUser18022

Guest
kdyz je ted S10 uzavren pro novy registrace .. nebude problem se na toto cislo dostat celkem brzo .. vyhanime maly hrace uz skoro rok :)

takze dotaz .. hned jak snizime pocet hracu na 1000 .. muzeme zazadat o slevu 50% na slechtice? a bude vyhoveno?! nebo se bude konat zase nejaka anketa? pripadne se bude muset zase nekde jeste schvalovat?!

dik za odpoved
D.
 

DeletedUser2029

Guest
Uff, a pro jistotu zmizel i ten průzkum.

"Výsledky této ankety nejsou veřejné"

----

Uff, no, tak z toho jsem si tedy screenshot nedělal, takže jen co si pamatuji z hlavy. 800+ něco hráčů pro (s rezervou, možná 700+), 100+ (tuším 113) proti. Jiná možnost volby nebyla

----

EDIT: tak kopie je zde:http://forum.divokekmeny.cz/showthread.php?t=17136
V anketě pro slevu mincí jste hlasovali takto:



ANO - 743 --- 86.6%

NE - 115 --- 13.4%
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ano..tim ze jste napsali sleva minci S1-S10 a spustily anketu,ktera byla i na S10 jste nam dali aspon na chvili si myslet,ze se tady konecne trochu pohneme z mista,kdyz uz je to nastaveni slechty tak neskutecne drahe a zdlouhave,vice nez na jinych svetech.
Jinak si myslim ze urcite vic jak 80% hracu tady hlasovalo pro slevu,ale tohle asi neberete v potaz.

Proc by nemela mit S10 slevu?tento svet neni zase o tolik mladsi jako treba S9..
Kvuli limitu hracu?? je jich tady zhruba 1800, ale je tu spousta hracu co maji jen jednu vesnici..neznam ted presny pocty..ale troufam si tvrdit ze to bude daleko vic jak 50% hracu.z toho bez kmene je jich asi 750..
co tedy zbyva tem aktivnim?? opet zdlouhave balickovat a cekat az se treba udela jeden slechtic,aby ho mohl behem par hodinek utratit...a opet znovu balickovat..atd..
to je opravdu obrovska zabava

takze velky dik
 

DeletedUser18022

Guest
neco malo statistiky k S10 - stav k tomuto pondeli

Pocet hracu S10 - 1799
z toho hracu bez kmene - 815


Cetnost hracu podle vlastnictvi vesnic (do 10 vesnic) -
0 vesnic - 72 hracu
1 vesnic - 1120 hracu
2 vesnic - 44 hracu
3 vesnic - 37 hracu
4 vesnic - 36 hracu
5 vesnic - 22 hracu
6 vesnic - 20 hracu
7 vesnic - 13 hracu
8 vesnic - 16 hracu
9 vesnic - 8 hracu
10 vesnic - 11 hracu

Cetnost hracu podle bodu:
0 - 1000 bodu - 930
1001 - 10000 bodu - 247
10001 - 100000 bodu - 178
100001 - 1000000 bodu - 182
nad 1.000000 bodu - 190
 

DeletedUser24902

Guest
Ahoj mám dotaz ke světu 8 pokud klesne počet hráčů pod stanovený limit 1000 zavedete i zlevnění i u nás na světě 8 ???
 

DeletedUser

Guest
Indigra a kol. :

Za sebe rozhodně kladně hodnotím snahu o vysvětlení celé situace...
(kdybych chtěla rýpat: tak by to mělo být samozřejmé... )
KAŽDOPÁDNĚ : je to správná cesta!!! :)

Doporučuji se z této záležitosti poučit...a nepouštět ven polovičaté informace.. :-/
U zákazníka následná změna (nebo takto zásadní doplnění pravidla) zákonitě vyvolá naštvání/zklamání...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3

Guest
kdyz je ted S10 uzavren pro novy registrace .. nebude problem se na toto cislo dostat celkem brzo .. vyhanime maly hrace uz skoro rok :)

takze dotaz .. hned jak snizime pocet hracu na 1000 .. muzeme zazadat o slevu 50% na slechtice? a bude vyhoveno?! nebo se bude konat zase nejaka anketa? pripadne se bude muset zase nekde jeste schvalovat?!

dik za odpoved
D.


Jakmile se dostanete pod 1000 hráčů na S10, tak by sleva šla opět dohodnout, s anketou ale zcela jistě počítejte.
Rozhodující slovo má konec konců Innogames, ale jak vidíš tak vyjdou hráčům vstříc, pokud bude zájem a potřebné k hratelnosti světa, jako je to u starších světů.


Ahoj mám dotaz ke světu 8 pokud klesne počet hráčů pod stanovený limit 1000 zavedete i zlevnění i u nás na světě 8 ???
Taktéž, jak jsem psala Diakritice.


Doporučuji se z této záležitosti poučit...a nepouštět ven polovičaté informace.. :-/
U zákazníka následná změna (nebo takto zásadní doplnění pravidla) zákonitě vyvolá naštvání/zklamání...

Jak jsem psala, v době kdy se pouštěla anketa, jsem neměla potuchy o tom, že přijde jakési omezení.
Ale jak jsem již psala výše, vše bylo ještě v přípravě.
 

DeletedUser3

Guest
Uff, a pro jistotu zmizel i ten průzkum.

"Výsledky této ankety nejsou veřejné"

----

Uff, no, tak z toho jsem si tedy screenshot nedělal, takže jen co si pamatuji z hlavy. 800+ něco hráčů pro (s rezervou, možná 700+), 100+ (tuším 113) proti. Jiná možnost volby nebyla

----

EDIT: tak kopie je zde:http://forum.divokekmeny.cz/showthread.php?t=17136

Turgone proboha probuď se, jaké zmizení.... Anketu všichni viděli, byla u konce, všichni jsme výsledek viděli, všichni víme jak dopadla. Ale aby si neřekl, jen kvůli tobě, jsem ji osobně opět zviditelnila, takže si můžeš screeanovat až do haleluja.
Ke zbytku tvých připomínek se vyjadřovat nebudu, protože diskuze s tebou, je neúčelná a k ničemu nevede.
Takže ti ponechávám tvou pravdu a u toho to zůstane.
 

DeletedUser3

Guest
.....

Proc by nemela mit S10 slevu?tento svet neni zase o tolik mladsi jako treba S9..
Kvuli limitu hracu?? je jich tady zhruba 1800, ....

takze velky dik

Byl dán limit, přes to vlak nejede.
Jestli chceš znát můj názor, tak na S10 se sleva asi ani konat nestihne, vzhledem k dominanci kmene -E- což je dle statistiky 69%. Statisticky viděno to bude dle mého názoru další svět, kde bude odstartován TimeEnd.
Ještě podtrhuji, toto je můj osobní názor.
 
Nahoru