• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Zlevnění mincí

DeletedUser

Guest
Vyskytly se jisté informační šumy a nejasnosti, a proto prosím o odpověď na následující...

1. Ohledně slevy mincí je uváděno, že se bude týkat světů 1-10.
My na sv.10 nerazíme mince, ale shromažďujeme suroviny.
Předopokládám tedy, že se na toto nastavení světa ve formulaci pouze pozapomnělo, ale fakticky se nás plánovaná sleva týká! ...týká-li se světů 1-10...

2. Anketa (průzkum názorů) na toto téma na sv.10 zmizela, přestože její platnost byla uvedena až do pondělí 13.6. 2011
Proč?

Děkuji za vysvětlení :)
 

DeletedUser

Guest
Hlasuj na jiném světě.
podle počtu hlasů, je ta anketa společná pro všechny světy.
 

DeletedUser

Guest
No...děkuji za tip..

Nicméně mě především zajímá odpověď :))

...to neber prosím jako urážku...spíš jako výzvu směrem k moderátorům... :)

Pořád ještě věřím...že si hráče cení alespoň natolik...že jim za odpověď stojí :)
...bohužel někdy již rozpačitě přemýšlím...zdali vlastně odpověď znají :-/
...bez urážky :)

Halooooooo ! ! !

Za celý den se tu nevyskytl nikdo kompetentní...kdo by byl schopen a ochoten můj dotaz zodpovědět?? :-/

Najde se tedy alespoň někdo kompetentní k odpovědi na otázku...jak mám postupovat...aby mi byl můj dotaz zodpovězen?!? :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Ochotni odpovědět jsme, ale zatím zjišťujeme, jak to bude ve světě 10.
 

DeletedUser18022

Guest
jojo .. jen je divny .. ze nam dopredu nikdo nerekl o zahadne podmince 1000 hracu ... a pokud existovala uz pred hlasovanim ... nemelo se nas hlasovani vubec tykat ...

odecetl nekdo nase hlasy z ankety?! :) .. kdyz si opet trosku stournu :)

PS ... jen tak mimochodem ... doporucil sem hracum setrit balicky a utratit jen uz postavenou slechtu .. protoze slechta bude levnejsi a prd ... tak nam S10 zbytecne "stal" ... no .. co uz ted ...
 

DeletedUser

Guest
Indigra a kol. :

A to Vám to fakt není vůči nám ani hloupý???
Nestojíme Vám ani za omluvu....když už jste se zase spletli...a avizovali něco...co jste opět nedodrželi?!? :-/

O žádné takové podmínce ke slevě nebyla v Indigrou zaslané zprávě žádná zmíňka! :-/
Nedošla žádná nová zpráva...která by tu předchozí ******ovala...

Opravdu...jednání máte příšerné :-/
 

DeletedUser

Guest
No ja to beru jako peknou podpasovku.
S10 je nejhure nastaveny svet na slechtu a kdyz uz teda slibite ze se bude slevnovat S1-S10,tak to mate taky dodrzet a ne si najednou vymyslet nejaky novy pravidla o limitu 1000 hracu..,ze jsem tuhle podminku nikde necetl,kdyz byla anketa vyhlasena..:-(

TAkze diky..opet budu delat 1-2 loudy za den...coz je opravdu bajecna rychlost.:great
 

DeletedUser3

Guest
To Didaktika: Informace o limitu jsem obdržela bohužel také až po spuštění ankety. Pokud bych tuto informaci obdržela v době, kdy se o změně jednalo, jistě bych Vás informovala, nebo lépe oznamovala na světech, kterých se to týkalo.

Jistě jste si přečetli, co jsem psala. Stálo tam, že se připravuje sleva mincí. To že informace o limitu přišla až po té, je hloupé a mrzí mě že jsem tuto informaci neměla dříve, ledacos bychom si ušetřili.
Nic méně, celá záležitost byla rozhodnuta až po ukončení ankety a tím i doplněny podmínky.
Taky se mohlo stát, že by většina hráčů byla proti slevě, či by bylo hlasování vyrovnané ... pak by připravovaná sleva neproběhla vůbec.

Shrnutí
Slevu mincí na starších světech požadovala spousta hráčů déle jak půl roku.
Na jejich apel jsem kontaktovala svého nadřízeného, který má tyto záležitosti na starosti.
Na jeho pokyn byl proveden průzkum, který dopadl více jak jednoznačně.
Po předání výsledků průzkumu, byl stanoven limit (max. 1000 hráčů).
Trvám na tom, že změna (sleva) proběhla na přání většiny hráčů a firma Innogames jim vyšla vstříc + doplnila podmínky pro změnu.
 

DeletedUser2029

Guest
To: Indigra.

1) Je mi jedno na jakém základě změna proběhla. Měnit některé smlouvy a podmínky může Innogames za určitých podmínek. Nicméně, změna mi byla prezentována jako Mé přání a oboustranná dohoda (a pak může nastat změna jakákoli, při oboustranné dohodě), což není pravda. Nešlo o oboustrannou dohodu mezi firmou a zákazníkem.

Trvám na tom, že změna (sleva) proběhla na přání většiny hráčů a firma Innogames jim vyšla vstříc + doplnila podmínky pro změnu.
Uff, no, to snad nemyslíš vážně.

a) Nejen, že mixuješ smlouvy pro hráče různých světů, kdy každý svět má své vlastní podmínky.

b) Apriori předpokládáš změny na základě Většiny. Znamená to tedy, že pokud třeba kmen, který má nadpoloviční většinu, odsouhlasí, že vyhrál svět, tak vyhraje svět? A nemusí ani vyhrát, jen si mohou zlepšit podmínky tak, aby si zajistil budoucí vítězství. Tedy prakticky totéž.

c) I pokud vezmu ten hodně podivný výběr, podivné časování, svojsky zvolený poměr, tak rozhodně většina hráčů zúčastněných světů není pro.
Celkové počty hráčů na světech jsou úplně někde jinde. http://turgon-dk.php5.cz/czdk/PoctyHracu110614.gif
Kladně se, i při hodně podivně zvoleném výběru vzorku lidí, kladně se vyjádřila jen určitá část lidí, kteří mimo jiné hlasovali v průzkumu. Nic více, nic méně. Dokonce ani není možno říkat, že těch kdo se zúčastnili průzkumu (protože nebyla možnost "zdržuji se", takže ti kdo se zdrželi nejsou poznat od těch, kteří se neúčastnili)

Ale to celé je celkem zbytečná debata, neb nikde ve smlouvě ani pravidlech nikdy nebylo stanoveno, že se může měnit na základě nějakého hlasování.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru