• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Zlevnění mincí

DeletedUser2029

Guest
Turgone proboha probuď se, jaké zmizení.... Anketu všichni viděli, byla u konce, všichni jsme výsledek viděli, všichni víme jak dopadla
Jen mi to přišlo zvláštní, když všechny ostatní průzkumy vidím i po uplynutí doby hlasování.


Ale aby si neřekl, jen kvůli tobě, jsem ji osobně opět zviditelnila, takže si můžeš screeanovat až do haleluja.
Čistě technická: teď se mi jeví jako "Končí v 15.06.11 20:14". Už jsem hlasoval, takže nevím, zda je možno i nadále hlasovat. Jen upozorňuji, ať se v tom, kvůli zviditelnění, nedělá nějaký zmatek.

Ke zbytku tvých připomínek se vyjadřovat nebudu, protože diskuze s tebou, je neúčelná a k ničemu nevede.
Stačí mi, od firmy, potvrzení na ticket, že můj souhlas se změnou chování, jen nějakým průzkumem, nemáte. A pak, následně, informace kdy a jak a zda (zase) chcete měnit smlouvy/pravidla/program/službu a jakou nabízíte smlouvu. Třeba ji (na rozdíl od těch minulých) tentokráte přijmu.
 
Nahoru