• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Zmena nicu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser35385
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Pajcline diky, ani jsem nevedela ze je to uz rok :)
Mas pravdu, na SK mi zmenu nicku umoznil administrator.
Zde jsem o ni zadala take (asi mnohokrat) a vzdy s negativnim vysledkem.
Jeste jednou dekuji za pripomenuti historie.
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Kvítku, zrovna u tebe si myslím, že by byla opravdu škoda měnit nick, vždyť tvůj nick už ke zdejšímu fóru neodmyslitelně patří.

Též mě byla nabídnuta změna nicku po vstupu do DK týmu, ale nechci jej měnit, ve hře i na fóru jsem s tímhle nickem od začátku a nevidím jediný důvod proč ze sebe dělat někoho jiného.Chápu to u lidí kteří hru začali třeba na převzatém účtě a stejně tak i na fóru, později si vytvořili nick vlastní a chtěli podle něj změnit i nick na fóru, ale u lidí kteří jsou už pod nějakm nickem na fóru dlouhodobě zapsaní, mi to připadá naprosto zbytečné.
 

DeletedUser

Guest
niekedy mi tu unika pointa.
napr aky je rozdiel zmenit nick clenovy tymu a radovemu hračovi,myslim ze ten čo sa do tymu dostal,tiež sa tam dostal na zaklade toho že tu už niečo dokazal,tiež by mu zmena uškodila,to na com pracoval a čim si to zaslužil.
tiež som tu mal pred tym 4 roky nick zulajda a v pohode som si urobil novy.
ale takych veci je tu viac,napr nikdy nepochopim ani VIP clenov,niekto tu bol par mesiacov v tyme,nič dokopy tu nezazil,ani zdaleka tolko nepopísal a nedokazal ako niektory z nas čo sme tu roky,ale je vip,nehovoriac o tom,že tu kratko boli,kde su ty vip hostia dnes,ved tu už roky nikto nechodi z nich.

za čo sa vo svete davaju tituly čestny obcan mesta,alebo cestny predseda firmy,nie preto že vo firme pracoval rok,dva,cestne uznania sa davaju ludom,ktory dlhe roky sa o niečo pricinili,či už vo firme,alebo pre mesto.
ale to len taky maly detail,nie že by mi na tom nejak zalezalo,len niekedy ked vidim kto tie vip clenstva ma,troska to cloveka uraza.
 

DeletedUser33829

Guest
Myslím, že při změnách nicků jste zapomněli na landora1 -> Adriana.Q a lamač tu má na fóru přece více nicků.:D I když je nepoužívá.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Jak jsem již řekl, pokud je k tomu nějaký pádný důvod (např. u ritiera alexe by tento důvod mohl být oprávněným), jsme schopni jeho nick na fóru změnit. Už pár uživatelům jsme jejich fórum nick změnili a to ani nevstupovali do týmu.
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
ivanita -> Samuel Elánius

To je právě zrovna případ který jsem popisoval (hrával a na fórum se přihlásil z převzatého účtu, později si vytvořil vlastní nick a požádal o změnu, mimochodem ještě než vstoupil do DK týmu), nick mu měnil Joník ještě v době kdy byla adminem Indigra.
 

DeletedUser35385

Guest
Tímto sa chcem velmi podakovať za zmenu nicku Kozmiczovy :hi Velmi pekne dakujem za ochotu to spraviť :blush:angel
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru