• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Zrušení tajemství

DeletedUser34334

Guest
Prostě to střídejte-jeden svět s tajemstvími,jeden svět bez a bude,ne?
 

DeletedUser11059

Guest
Není to na nás ... z naší strany může akorát přijít podnět, jak to vidí hráči u nás a co by si rádi představovali ve hře ... na IG je posouzení, zda na to přistoupí (musí zvážit všechny své proměnné) ... a pak už jen dostaneme sdělení.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Psal jsem,že to bylo kvůli osobním problémům,né kvůli délce,ta mi naopak v tu dobu přišla normální.A přenechání účtů vážně praktikovat nehodlám,to už to dění člověk může rovnou sledovat z hostovacího přístupu.


To není to samé. A přenechat účet lze i podle pravidel. Nebyl bys první, kdo by tak hrál.
 

DeletedUser30198

Guest
No, jedině podle pravidel to jde. Já jsem nic jiného taky nemyslela..... Prostě změnit email a nechat si zaslat nové heslo. Pro mě osobně nic jiného neexistuje a snažím se aby to tak chápali všichni. Jiný přístup je jen ZVD ale ten je bohužel omezený.
 
Nahoru