• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Zverejnovani ticketu

DeletedUser18022

Guest
A na každou další věc uděláme další fórum a pak další a další. Nesmysl, už jen jak zveřejnit kmenové fórum všem hráčům bez registrace.
Další věc je externí fórum a na něm zveřejňované tickety DK týmem. Bohužel DK tým nesmí nic vynášet mimo portály Inna a natož takové věci jako je ticket.
Pokud hráč chce, může si ho zveřejnit sám na kmenovém fóru, či zprávě.

1. udelat tema na foru pro neregistrovany uzivatele ... je zalezitost 2 vterin
2. udelat aplikaci se stejnym prihlasovanim jako do DK ... by bylo slozitejsi .. ale i to by slo (stejne jako se hraci muzou hlasit do twstats)
3. nesmite vynaset nic .. ale ... muzete potvrdit pravost ticketu??


4. Neříkáš pravdu, tím že tu píšeš že za každou otázkou stojí, napiš si ticket. Pokud moderátor ví, nebo má pravomoc tak odpoví, pokud ne, píše se Ticket, vždy tomu tak bylo.
1. na vetsinu mych dotazu .. co se tykaji prace DKTymu nebo pravidel .. to tak proste je
2. nekteri moderatori radeji "asertivne mlci" .. nez by odpovedeli .. :-(


5. Souhlasil bych se zveřejněním různých otázek, bugů atd. Protesty za prohřešky ne, jelikož je to ve hře zneužitelný.
pokud to nevadi samotnymu hraci .. pak o zneuzivani nemuze byt rec
mimo to .. dalo by se zverejnit klidne ex post (po vyprseni trestu)
i kdyz .. vlastne bych uvital i seznam hracu .. kteri porusovali pravidla a dostali permaban (aspon pro zacatek) je prece fajn vedet .. proti komu clovek vlastne bojoval


Další věc je zakopání, myslíš že kdyby jsme se zakopali, jak tu vesele tvrdíš, že by jsme s Tebou, zde diskutovali? Kdyby to bylo jak tvrdíš, téma by bylo dávno zamknuté s jasnou odpovědí ....
diskutovali? myslis malkina?!?! ses prvni .. kdo s necim prisel
zakopavani bylo mysleny tak .. ze se nesnazite najit sblizeni nazoru .. a treba i nejakej prunik .. i kdyz aspon su rad ze bys souhlasil u otazek a bugu .. jak ses daleko v jednanich?!

*****************
zopakuju nejdulezitejsi dotaz ... byl by problem tickety "ostemplovat"?
uchovavaji se uplne vsechny tickety?
*****************
 

DeletedUser18022

Guest
Jde jen o to, aby se hráči naučili přijímat ten holý fakt, že support má vždy a v každém případě pravdu...
Já to již přijala (ani to nebolí), ale trvalo mi to hoooooooodně dlouho... :sorry

to je vec .. kterou samozrejme nikdy neprijmu ... protoze je zcestna ...
clovek se prijetim do DK tymu nestane mavnutim kouzelnyho proutku neomylnym!

A mé tickety by ti Hacku byly stejně k ničemu - kopie i screeny ticketů byly označeny za falzum a můj zájem o čištění byla názvana jen snahou se zviditelnit a pošpinit DK Team.

ja se nehodlam s nikym soudit .. a prosazovat "svou" pravdu za kazdou cenu ..
myslis, ze by se nikdo z tvych ticketu nepoucil?
muzes mne to poslat i jen tak bez souhlasu s uverejnenim? jen pro moje oci?!
 

DeletedUser18022

Guest
pro papasese:

Okynko cheathuntera ... sem angelinovi pochvalil .. nekde to tady na foru i visi :)
jen je skoda .. ze nefungovalo trosku jinak a s nekym jinym ..
a ze ted nefunguje vubec .. je velka chyba .. a i jeden z duvodu me nespokojenosti :)

EDIT
podpis sem upravil .. aby se trosku zklidnilo .. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser29389

Guest
Ak by sa tikety zverejňovali, bolo by však treba dodať aj všetky podrobnosti. Napr. pri porušení pravidiel.
Ako sa na to prišlo... prečo... čo tomu predchádzalo. Proste obkecy. A to je predsa zbytočné. Prečo by mala 3."strana" hodnotiť "správnosť" vyriešenia tiketu, keď by ani nevedela, o čo sa jedná ?
 

DeletedUser18022

Guest
Ak by sa tikety zverejňovali, bolo by však treba dodať aj všetky podrobnosti. Napr. pri porušení pravidiel.
Ako sa na to prišlo... prečo... čo tomu predchádzalo. Proste obkecy. A to je predsa zbytočné. Prečo by mala 3."strana" hodnotiť "správnosť" vyriešenia tiketu, keď by ani nevedela, o čo sa jedná ?

nikdo nechce nic kontrolovat .. ani hodnotit a uz vubec ne rozhodovat o spravnosti udelenych trestu ...
jde jen o transparentnost ..
 

DeletedUser29389

Guest
Aj tak mi to pripadá ako úplna hlúposť a zbytočnosť.
Komu by tak strašne záležalo na tom,aby bol jeho tiket niekde vycapený ?
Konverzácia HRÁČ-SUPPORT je čisto súkromná vec.
 

DeletedUser5389

Guest
nikdo nechce nic kontrolovat .. ani hodnotit a uz vubec ne rozhodovat o spravnosti udelenych trestu ...
jde jen o transparentnost ..

Jak už jsem psal posledně, vyvěšovat tickety jen kvůli transparentnosti je zbytečné. Jak tu psal Dadii, třetí strana přece nezná kolikrát podrobnosti, které předchází ticketu a samotný ticket by si mohli špatně pochopit a to by pak následně mohlo poškodit hráče nebo supporta, který problém řešil. Už těch afér bylo hodně, umožnit zveřejnění by jen přidalo mnoho dalších...
 

DeletedUser18022

Guest
Gismo
zbytecny?! .. kdyz byste tim zavreli "usta" kriklounum?!
je divny .. ze to s nikym z vedeni nic nedela ..
mne osobne by to hodne vadilo ..

pokud si to prectes cely ... rozhodne nejde jen o tresty ... (i kdyz i to je pro me osobne zajimavy tema .. )

daadii
co myslis .. dal by tvuj kamarad ke zverejneni svoje "pochybeni ve funkci"?! :)
 

DeletedUser5389

Guest
Gismo
zbytecny?! .. kdyz byste tim zavreli "usta" kriklounum?!
je divny .. ze to s nikym z vedeni nic nedela ..
mne osobne by to hodne vadilo ..

pokud si to prectes cely ... rozhodne nejde jen o tresty ... (i kdyz i to je pro me osobne zajimavy tema .. )

Prosím, nemluv se mnou, jako bych patřil supportu, jsem normální uživatel, tudíž můj názor nepodléhá zájmům supportu. :yes

Nemyslím si, že by se tím zavřely ústa křiklounům, naopak by to spíš přidadlo do ohně, aspoň můj názor. Kdyby to záviselo pouze na mě, tak by to až na vyjímky (třeba u Malíčka bych tu vyjímku udělal) rozhodně nepovolil...
 

DeletedUser

Guest
Jde o to, že co člověk, to názor. Jeden by v tom ticketu viděl správné řešení a druhý zase to špatné. Jediná možnost by byla, aby support a hráč potvrdili okolnosti, přičemž support nemůže, protože už by to bylo vynášení interních informací :)
 
Nahoru