• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Obľúbené knihy

DeletedUser31113

Guest
Christopher Paolliny-Eragon,Eldest a Brisinger
C.S. Lewis-Plavba Jitřního poutníka.
Chris d´Lancey-Dračí oheň,Ledový oheň a Ohnivá hvězda
J.R.R. Tolkien- Pán prstenů 1-3 ,hobin a Húrinovy děti
 

DeletedUser32568

Guest
nějak jsem pozapoměl informaci, kdy že to má vyjít čtvrtá kniha Odkazu Dračích Jezdců od Paollinyho ?
 

DeletedUser

Guest
Tak jsem si právě dočetl knihu
Jan Čech - Droga zvaná letadla 1.díl
ještě si musim přečíst ten druhý díl protože jsem se chechtal jak blázen. docela humorné povídání leteckého mechanika
 

DeletedUser15465

Guest
Já jsem momentálně závislej na knížkách Star Wars: Nový Řád Jedi. Teď dočítám Nepřátelské linie II: Bašta rebelů. Prostě skvělý. Pro fanouška SW povinnost.
Až ji dočtu, tak šáhnu po knížce Každé slovo má sílu od Yvonne Oswaldové. Třeba tam bude i něco zajímavýho, co bych mohl využít na DK při diplomacii :D
To mi říká, že ještě mám rozečtené Hovory s T.G.M. :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Tak jsem si právě dočetl knihu
Jan Čech - Droga zvaná letadla 1.díl
ještě si musim přečíst ten druhý díl protože jsem se chechtal jak blázen. docela humorné povídání leteckého mechanika

No, jestli jsou ty slavné Čechoviny, co byly uveřejňovány na Planet.cz - tak to věřím, ani nevím, že to vyšlo jako kniha. Budu muset někdy zavítat do knihkupectví :)
 

DeletedUser11059

Guest
Četl jste někdo od Egona Bondyho : "Invalidní sourozence"? ... musím uznat, že velice povedený román. Málokdy mi vulgarismy v próze připadnou na místě, ale tady tomu tak je. Třeba mnoho knih od Charlese Bukowského mě díky tomu připadlo spíš znechucujících, nežli zajímavých.
 
Nahoru