• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - IX. NEDĚLE ..... Indigra vs Lord Dark Knighter

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdravím.
Indi, mňa by zaujímalo či si už bola niekedy na Slovensku a kedy a kde? :D
 

DeletedUser

Guest
Co říkáš na spor ohledně světa 16, IK-Boris chtěl dokonce firmu zažalovat, jak se celá věc zatím má?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3

Guest
To Drejk: Omlouvám se, přehlédla jsem tvůj dotaz.
Manžela jsem v rodině neuváděla ale nevadí ;)
Jednou se mě na to jeden hráč ptal na srazu, jestli se chlubí ve škole nebo tak. Nevěděla jsem jak mám odpovědět. A tak jsem se syna optala,
co si o mé práci myslí. Řekl mi toto: "To se mám chlubit ve škole tím, že moje mamka sedí od rána do večera u počítače a jen něco píše nebo si s někým do noci povídá? Nebo mám vyprávět že na mě řveš, "Sebí teď mě neotravuj, spadl server". (je mu 10 let)

Někdy to bere času hodně, jindy méně. Je to 14 dní kdy jsem musela "jet" dva dny bez spánku na The West, ale to jsou jen výjimky.
 

DeletedUser30368

Guest
Ještě jeden dotaz. Nemyslíš, že Ti někdy chyb věnovat se synovi a nebo jít ven? Když hodně času trávíš u počítače?
 

DeletedUser

Guest
Aha, usoudil jsem tak z toho jak jsi vyprávěla tvou cestu k adminství DK :)
Takže zřejmě již bývalý manžel :)

Jinak zajímalo by mě, koho by sis představovala jako tvého ideálního nástupce (ač nemáš v plánu v brzké době končit), a jaká by byla v případě tvého odstupu možnost dostat se do adminského křesla (né že bych si přál, tvůj konec - jsem s tebou jakožto administrátorkou naprosto spokojen ;)) - vybírá se to ze zaslanách přihlášek, jako v př. tvého přijetí, nebo tento post dostane automaticky zástupce administrátora (v našem případě tedy Sonik)? :)
 

DeletedUser11059

Guest
Mě by ještě zajímala jedna věc. Jsi v pozici naší adminy. Nechybí Ti někdy se víc věnovat nám na pokecu, v kavárně a tak, protože jsi pro většinu hráčů nedostupné zboží? Admina je práce, ale DK je zábava.
A podotázka, máš čas to dnes třeba o 30 min protáhnout?
 

DeletedUser32568

Guest
[SPOIL]papasese můžu prosíííím ještě jednu otázku ???[/SPOIL]
 

DeletedUser30967

Guest
zabanovaný kolega Mauricius se ptá zda se dočká odblokování...:sorry
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru