• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XVIII. NEDĚLE ..... betkapetka vs zeli999

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11059

Guest
Který orgán preferuješ při práci cheata a supportera ... mozek, škrkavku, srdce, nervovou soustavu?
 

DeletedUser3219

Guest
Aha jaé jídlo nesnášíš, pití a tip lidi, který nemáš rád? :) A nějaké tvé negativní vlastnosti? :D kromě tvé lenosti :)

nemám rád hambáče a americký jídlo :), nemám rád sladký limonády (moc) a lidi? Lidi se snažím nesoudit, ale obecně špatně vycházím s lidma, co (jak říká klasik) "zaujímají postoje, místo aby stáli" :)
 

DeletedUser30368

Guest
Aha :D No, tak to beru tvoje názory jsou dobré. Proč nekomunikuješ zde na fóru tolik? Není čas? :D
 

DeletedUser19739

Guest
Tak to chápu, to je jasný, kdo by se sral s vymejšlením, co?:D

Na co se tak v těch 3 minutách zeptat... Už tu bylo co nerad piješ. Co piješ rád?
 

DeletedUser11059

Guest
Pamatuju si Tě ještě na cs2 ... tam jste byli s kyselinou něco, jako my s Tarou na cs8. Malý kmen, který byl skoro neporazitelný ... ale dlouhý tlak se v pár lidech dá hlídat jen pár let.
Jak vzpomínáš na začátky kyseliny a na LFFF (byl jsem u nich)?
 

DeletedUser3219

Guest
Aha :D No, tak to beru tvoje názory jsou dobré. Proč nekomunikuješ zde na fóru tolik? Není čas? :D

není moc času. Přece jenom mám rodinu, děti :)... musej mě taky občas vidět jinak než zezadu, duchem nepřítomného :D. Už takhle o mě syn ve školce vypráví, že pořád hraju. Naštěstí, když se ptali, jestli jsem gambler, tak říkal, že ne, že mám jenom tlustý břicho :DD
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru